Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kíváncsi vagyok, hogy ti...

Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan kezeltétek a tetoválásotokat? A részletek lentebb!

Figyelt kérdés
Sok helyen megnéztem már hogy hogyan kell kezelni, ott olyanokat írtak, hogy két óránként újra fóliázni meg átmosni langyos vízzel, meg kenegetni stb, de ezt mennyire lehet betartani pl suli mellett, amikor egész délelőtt késő délutánig nem vagy otthonn,, vagy munka mellett?

2013. márc. 22. 15:12
 1/9 SzilKa ***** válasza:
Munka es suli mellett ugy, hogy reggel csereled, aztan ahogy hazaersz, aztan este lefekves elott. Igy megvan a minimum 3 csere. Nem szukseges 2 orankent, azt maximum a nagy nyari melegben javallott, de olyankor nincs suli, illetve szabadsag alatt is lehet intezni.
2013. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah értem, köszi! :)
2013. márc. 22. 18:01
 3/9 anonim válasza:
Én suli mellet csináltattam, de nekem semmi gondom nem volt vele.reggel letöröltem törlökendővel, bekentem majd fóliáztam, majd amikor hazajöttem, aztán még egyszer este. semmi baja nem lesz, ha nem 2 óránként cseréled.
2013. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi, csak kicsit fura volt hogy azt írták rendes kezelésének. :)
2013. márc. 24. 08:18
 5/9 anonim ***** válasza:
A ténylegesen rendes kezelés 4-5 óránként írja. 2 óránként csak extrém esetben, ha nagyon leizzadnál(amit jobb kerülni 1 hétig).
2013. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha értem, oké köszönöm! :)
2013. márc. 24. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, mint a kettes.

Popsitörlővel áttöröltem, majd krém, fólia.

Suliban nem voltam szívbajos simán cseréltem osztályban, gyakorlati helyen meg jeleztem a tanuló felelősnek, hogy fólia csere tetkón és mentem ki a mosdóba. :D

3-4-5-6 óránként cseréltem, amikor időm engedte.

2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hármas, csak már írni se tudok. :D
2013. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xd oké köszi! :)
2013. márc. 26. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!