Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Kaptatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Kaptatok már vissza utasítást egy férfitől akiért odáig voltál? Hogyan kezeltétek? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon büszke vagyok és félek attól hogy vissza utasít ez a férfi.Pedig ideje lenne nekem is kezdeményezni.
2013. márc. 5. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Visszautasítás egy szó. Miért írtad külön?
2013. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemrégiben úgy utasított vissza egy férfi, hogy még csak nem is jutottam el a kezdeményezésig! Na, ez a borzasztó megalázó!

Én nem is akartam kezdeményezni, mert ő nős, és én is házas vagyok, de sajnos az érzéseimről nem tehetek. Próbáltam ezt titokban tartani, de sajnos olyan vagyok, akinek minden érzés az arcára van írva... ő meg levonta a következtetést. Azért megjegyzem, döfött egyet rajtam még azzal is, hogy bevallotta, elsősorban azért szakítjuk meg a kapcsolatot, mert ő saját magában sem bízik, hogy ellen tudna állni... hiába bizonygattam, hogy soha, semmilyen körülmény között sem másznék rá, neki ez nem volt elég, mert érzelmileg összezavartam.

Úgyhogy vége lett, még mielőtt elkezdődhetett volna és elutasított olyanért, amit meg sem tettem :S

Viszont azt mondom, hogy amíg nem lépsz, addig folyton ott fog motoszkálni az agyadban, hogy mi lett volna, ha...? Én már nem tudom, hogy mit tettem volna, ha másként alakul, eljutottam volna-e a vallomásig, de ezen már nincs is értelme gondolkoznom.

Így viszont csak húzod az időt, mert jobb, ha még most kiderül, hogy nem kellesz neki, akkor nem éled bele egyre jobban magad a helyzetbe, de ha sikerrel jársz, akkor lerövidíted a fölösleges kétkedős időszakot.

Sok sikert kívánok neked!

2013. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még gimiben volt egy nagy szerelmem. Még ma is tetszik a srác:)

Minenen játszott hegedűtől a trombitáig, gitár, zongora, ami kell. Szép is volt szőke göndör haj, kék szem. 3 évig voltam oda érte...ő meg észre sem akart venni. Egy alkalommal aztán a tettek mezejére léptem. Ekkor vált világossá számomra, hogy nem vagyok az esete...Sokáig "szenvedtem" mert tényleg szerettem.


Aztán megismertem a páromat akivel sok éve vagyunk boldogok:)

2013. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utasitottak vissza.


Odáig voltam egy pasiért,kezdeményeztem,beszélgettünk majd feljött a téma hogy kinek milyen az esete.Ő elmondta hogy nem szereti a duci nőket,hát én az voltam igy rögtön megvilágosodtam.Néha ha taliztunk váltottunk pár szót,beszélőviszonyba maradtunk.1évvel később megbeszéltünk egy találkát,addigra lefogytam 10kilót.Ekkor már ő kezdeményezett,de én már foglalt voltam.

2013. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, kaptam.


Mindketten függetlenek voltunk, ő pár héttel előtte vetett véget a kapcsolatának.. Miután ismét egyedülálló lett, hetekig hezitáltam azon, hogy megosszam-e vele, hogyan érzek iránta. Végül színt vallottam. Azt mondta, hogy nem lehet köztünk semmi, ne is álmodozzak.. Rákérdeztem, hogy mégis mi a baj, miért viselkedik így (úgy éreztem, ő is szimpatizál velem, sokat beszélgettünk), erre közölte velem, hogy a nagy korkülönbség miatt úgysem működne (először azt gondoltam, hogy a küllememmel vagy valamelyik jellemvonásommal lehet a gond, de jelezte, hogy nem erről van szó). Nagyon sokáig azt hittem, nem lehet 50-nél több, mert nagyon jól tartja magát, de kiderült, hogy már 60 éves..


Elszomorított, de tudomásul vettem. Nem lehet mit tenni. :(

2023. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!