Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek a magyar férfi...

Szerintetek a magyar férfi költők közül ki volt a legférfiasabb, legszexibb?

Figyelt kérdés
Főleg a Nyugat nemzedékein belül érdekelne, hogy kit gondoltok a legférfiasabbnak külseje, filozófiája, költeményei, életvitele, bármi miatt.

2014. jan. 7. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert hogy a kérdező indokot kért "költeményei, "

Én a versek miatt kedveltem őket, de Attilát más helyzetben is eltudtam volna képzeni, ha valóban olyan jóképű volt, mint a fotóin;))

2014. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ady!!! Na persze, nem akarnék olyan férjet, aki még a nőhöz írott verseiben is önmagát imádja, + rengeteg személyiségbeli hibája volt (versei alapján), mégis szerintem baromi szexi a kisugárzása az állandó duzzogásával, gőgjével, zseni-tudatával, a gülü szemeivel :D Egyszerűen neki jól állnak még a hibák is. Nem mellesleg, a szerelmes versei valósággal felperzselik az ember lányát.


Illetve van egy enyhe fokú, perverz vonzódásom Juhász Gyula felé is. Van valami vonzó számomra az ilyen depresszív, szuicid hajlamú foreveralone zsenikben.


Külsőre meg Batsányi, gyönyörű volt az az ember! "Szava, járása s mozdulása, s mindene egy régi Rittert mutat.” - Kazinczy.

2014. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!