Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolra lefordítanátok nekem,...

Angolra lefordítanátok nekem, mert a fordítókban nem bízok. A nók ruhákat a férfiak elektronikai cikkeket vesznek inkább. A nök sokkal több idöt töltenek vásárlással?

Figyelt kérdés
Kezdö vagyok azért kérem.

2013. okt. 8. 15:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
The women's dresses, the man's buy electronics most of the time. Women have much more time to spend (with) shopping?
2013. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Women tend to buy clothes, while men rather buy electronics. Women spend a lot more time with shopping.
2013. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

az első forditás boralmas, nehogy azt ird.

Women mostly clothes, men mostly buy electric products. Women spend more time on shopping.

Ez a helyes :)

2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A masodik valasz a helyes, az elso is meg a harmadik is rossz.
2013. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik a jó?
2013. okt. 8. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Az elso az borzalmas ugy ahogy van, a harmadikkal pedig az a baj hogy az elso mondatreszbol hianyzik az allitmany mint olyan, "electric products" mint kifejezes nem letezik, a "spend time on" pedig ebben az esetben nem hasznalhato, plusz nincs benne a masodik mondatban hogy "sokkal tobb" idot toltenek el a nok a vasarlassal, csak az hogy "tobbet".


Ezert tehat, meg egyszer mondom, a masodik valaszban irt mondatot hasznald.

2013. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A második elég jó, de a with nem kell bele, és a sokkal több idő az much more time.
2013. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
The women buy clothes while the men buy rather electronics.The women spend more time with shopping?
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írnám a sok okosnak hogy évek óta angliában élek.... 2#
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Harmadik voltam....
2013. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!