Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy tanultatok meg portrét...

Hogy tanultatok meg portrét rajzolni?

Figyelt kérdés
akár hogyan próbálkozom mindig elrontom. tanácsok/tippek?:)

2015. jún. 22. 16:10
 1/3 piriiiii ***** válasza:
100%

Iskolában, különböző, tapasztalt művészektől.

Ahogy látom, az a gond nálad, hogy rögvest gyönyörű, élethű rajzot szeretnél készíteni. Nos igen, ez gyakori hiba. :)

Viszont ne az legyen a cél, hanem, hogy gyakorolj és mindig fejlődj. Gyakorlás nélkül senki sem lesz sikeres. Gyakorlás nélkül persze, hogy elrontod.

De amúgy is, hogy érted, hogy elrontod? Rajzolsz, rajzolsz és egyszer csak keresztbe húzod az egész lapot, vagy mi? :)

Nem tudok jobb tippet adni annál, hogy gyakorolj és rajzolj minél többet. Nem is tehetsz ennél többet. És természetesen élő modellről rajzolj.

Lehet eleinte csak részleteket. Próbáld ki a szénnel való rajzolást is, az sokat segíthet a formák megtalálásában. Bármilyen konkrét kérdéssel fordulj hozzám nyugodtan! :)

2015. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár a neten is kereshetsz tutorialokat és olyan képeket, melyek szemléltetik az arányokat, betartandó alapszabályokat, perspektívát...
2015. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lisa77 válasza:
Én már nagyon pici korom óta portrékat rajzolok és egyre jobbak mindig youtubon néztem a videókat és rajzoltam.Mindigis élethüen akartam rajzolni és sikerült. :)
2015. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!