Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok erről a rajzról?...

Mit gondoltok erről a rajzról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék rajzolni egy képregényt, és készítettem is egy karakterdizájnt, de szerintem egy picit "gagyi" lett. Ti mit gondoltok?

(Előre is bocsánat a fénykép minőségéért, sajnos nincs szkennerem.)


[link]



2016. dec. 13. 00:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jo lesz ez de nagyon sokat kell gyakorolni hogy mar a kisujjadbol 1 vonallal lehuzd a tokeletes vonalat. Tudom mert enis grafikus vagyok :).

Kb 16 evig "tanultam" a rajzolast. Egyetemen mar muveszeti anatomia is van. Ezeket us erdemes nezegetned. Ha ismered az emberi csont es izom rendszert akkor sosem fogsz deformalatlan alakot rajzolni. Ajanlom Barcsay konyveit. Idovel kialakul egyeni latasmodod es stilusod is. Gyakorlas gyakorlas gyakorlas! Hajraa ;)

2016. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!