Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a képeimről?

Mit gondoltok a képeimről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nemrég indítottam be a Facebook oldalamat.

Melynek lényege, hogy a fényképeimet publikálom.

Mivel telefonnal készültek a képek, így nem kell csodát várni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Facebook oldalam: [link]

A fényképek Kisvárdán, Nyírtasson illetve Gégényben készültek.

Logót, illetve borítóképet nézzétek el, gyorsan csináltam.

De nemsokára lesz jobb :)



2017. jún. 21. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként ha neked tetszenek a saját képeid, nem kell változnod csak azért, mert más leszólta őket. Van akinek ez tetszik, van akinek az. Elsősorban szerintem az a lényeg, hogy a kép készítője meg legyen elégedve a munkájával."

Sajnos ma a szabadság azt jelenti, hogy hatalmas nagy értelmetlenségeket lehet írni. Ez két okból is az:

1. A Kérdező a világ véleményét kérdi, nem a saját magáét. Sőt, oldalával is a világot akarja szórakoztatni, mint a kérdés magyarázatából kiderül.

2. Hány éves egy barlangrajz? Hány éves egy görög szobor? Hány éves egy római mozaik? Aztán mégis tetszik. Mert igenis van korszakokon is átívelő, az emberiség java részére érvényes szépségideál. No persze, ha a Kérdező éppen a mai kor Picassoja, az más lenne.

2017. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmetlen sületlen hülye válaszokat.

Az értelmeseket díjaztam az utóbbiakat nem.

2017. júl. 9. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!