Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha megtehetnéd, adakoznál a...

Ha megtehetnéd, adakoznál a Notre-Dame újjáépítésére?

Figyelt kérdés
Vagy már el is határoztad, hogy adsz valamennyi pénzt?

2019. ápr. 17. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Mielőtt úgy felkapnád a vizet, hogy elvinne az agyérgörcs (amit nem szeretnék), jelzem, hogy a gyaki népe nem reprezentatív minta. Lássuk be, kicsit túlreagáltad a helyzetet.

2019. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Én még nem, de tervben van. Amúgy adakoztam kissebb összeggel az anglikán egyháznak templomrenoválás céljából, illetve egy magyar falu templomjára is valahol keleten ahol életemben nem jártam, a katolikus egyháznak, annak ellenére, hogy nem vagyok katolikus. Ne feledjük, hogy ezek a létesítmények nem önellátóak, nem piaci alapokon működnek. És az, hogy valaki nem hívő nem zárja ki, hogy ne adjon bele szerintem, méghozzá ilyen indokok miatt, hogy a közösségéért, a közössége szépítéséért, a kultúra fentartásáért, hívő EMBERtársai szeretete, és tisztelete miatt, és a kereszténység építő munkája miatt az emberekben, és közösségekben. Mert ilyen oldala is van, tudom egyeseknek ez hihetetlen.


Persze a Notre Dame más téma, az már ki lett vesézve miért fontos visszaépíteni.

Itt tudsz te is küldeni.

[link]

2019. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Eszem ágában nincs. Semmi közöm se a kereszténységhez, se Franciaországhoz. Művészettörténeti szempontból kicsit sajnálom, de nem olyan komoly a kár, mint elsőre tűnt. Aggodalomra semmi ok, akkor is újraépítenék, ha porig égett volna. A templomok létezését eleve az egész világon feleslegesnek tartom, állatmenhelyeknek adnám a pénzemet, ha lenne bármennyi eladakozható tartalékom.
2019. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki nem ért egyet veled, az már barbár, kedves kérdező?
2019. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%
Sosem értettem miért olyan fontosak a régi épületek. Engem sosem érdekeltek de szerintem ezzel még sokan vagyunk így és ennek ellenére nem tartom magam barbárnak bár itt csak a kérdezőnek lehet igaza. Ha holnapra az összes hasonló épület leégne se adnék egy forintot sem a felújításra mivel a kórházak például lassan az összeomlás szélén állnak bár a templomok sokkal fontosabbak......
2019. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%

Na es a francia bombák altal árván maradt gyerekeknek mennyit is adakoztal hm?

Inkabb barbar, mint álszent mint te kérdező.

2019. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
39%
Soha az életembe nem adnék egyháznak, papnak, meg ilyen rabló bandának pénzt. Lehúzzák az embereket! Mocskok!
2019. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!