Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az Angliába kivándorolt...

Az Angliába kivándorolt magyarok átveszik az angolok szokásait és elfelejtik hogy ők igazából magyarok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 08:49
1 2
 11/14 De La Cruse ***** válasza:
80%
Csak a negyedik generácio.
2020. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Fuj, de nagyon műxik itt a cenzúra! Rohadtul nem csípem, amikor másvalaki sulykolná belém, mi az etikus, és mi nem!
2020. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
A #12-es vagyok. A fenti méltatlankodásomat az váltotta ki, hogy a szerver egy bizonyos időszakban nem jelenítette meg az összes választ az előző oldalon, és törlésre gyanakodtam. Máskor óvatosabb leszek, de a szerver se szarakodjon ám velem... 🤩
2020. okt. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amit én az itteni magyaroknál látok, hát rohadtul nem. Sokan például csakis kelet-európai boltokban vásárolnak élelmiszert, és meg nem ennék a shepherd piet vagy az angolnát. A legtöbb ismerősöm nem felejt el magyarnak lenni, és talán csak annyit vesznek át, hogy december elején felállítják a karácsonyfát vagy már novemberben dekorálnak. Angliai magyarok lesznek, de nem angolok. Sokaknál megmarad az erős magyar akcentus is, sőt azt vettem észre, hogy nem is akarnak asszimilálódni.
2021. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!