Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ugye, hogy nem ciki zoknit,...

Ugye, hogy nem ciki zoknit, sálat, pólót, inget szóval ruhaneműket adni karácsonyra a szeretteinknek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kicsit sablonos és személytelen. De elég nehéz olyan ajándékot adni, ami személyre szabott...
2010. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha magad kötöd, nem.
2010. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Zoknit csak külön kérésre ajándékoznék, ha az adott illető ezt kérné tőlem. Egy ízléses sálban, vagy egy csinos ingben nem találok kivetnivalót. Ügyelj a méretre és, hogy eltaláld az illető ízlésvilágát!
2010. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felsöruhát lehet ajándékozni, fehérnemüt nem igazán. De csak akkor igazán jó ötlet, hogy ha vagy te készitetted, vagy pedig valami különleges, amit már régóta szeretne.
2010. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem nem ciki a ruhanemű. én pl mindig kapok azt is, és örülök is neki pláne ha egy jó kis felső. most az más kérdés ha valakinek csak egy pár zoknit veszel és azt adod :)
2010. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én zoknimániás vagyok, szóval örülök ilyenkor egy jó meleg, szép mintázatú, különleges zokninak. de ez attól függ ki mit szeret.

a másik mániám a sál :)

2010. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűjtöm a zoknikat. Én nagyon örülök, ha valaki zoknit ad nekem, főleg, ha valami szép darab. Most nincs túl sok, mert hát használom is őket. Most olyan, amit nem használok, kb 5-6 db van. Használatban vagy 40 pár.

Amúgy a fiainknak mesefigurás pizsamát, meleg zokni, sálat, sapkát is vettünk. Szoktak neki örülni, igaz, még kicsik, mert a nagy is csak 8 éves.

2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam zoknit ajándékozni. Főleg gyerekeknek, mert olyan jópofákat lehet venni. Tavaly meg vettem szép fonalat, és sálat kötöttem 4 embernek. Egyediek! Szerintem nem rossz ötlet!
2010. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is zoknit kértem, de kaptam már kötött sapkát, pulcsit, és nem éreztem, hogy ez bűn lett volna.
2010. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, én örülök mindig az ilyen praktikus ajándékoknak.
2010. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!