Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Manapság sokaknak mért "ciki"...

Manapság sokaknak mért "ciki" magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Senkinek sem ciki,ez hülyeség.
2011. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Soha senkitől nem hallottam még, hogy ciki magyarnak lenni. Biztosan más társaságba járunk.
2011. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Cikinek nem ciki. Csak sokan nem szeretnek magyarok lenni, és szívesen itt hagynák az országot a nyomorával együtt...
2011. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy könnyen megérthető álláspont. Az a lényege, hogy ha azt hajtogatod, hogy a magyarok hülyék, Magyarország rossz hely stb., akkor azzal azt a látszatot kelted, hogy te a környezeted "fölött" állsz, mert azt kritizálod. Tehát kiválóbb ember vagy, mint a környezeted, mert kritizálod őket: "én nem ide tartozom".


Gyermeteg affektálás ez, de primitív emberek között gyakori.

2011. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Én büszke vagyok a magyarságomra, viszont iszonyatosan sajnálom, hogy ott tartunk ahol... Nem hinném hogy ciki lenne bárkinek is a származása, mélységesen elítélem azt aki ezt így gondolja, ahelyett hogy talpára állna és azt mondaná, hogy változtassunk rajta!
2011. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Mert a liberális okostónik elterjesztették ezt a nézetet.

És mivel a média és a kultúrális élet a kezükben van addig ez a szemlélet nem is fog változni tömegesen.


Egyébként nem csak magyarnak lenni ciki már hanem:


-ciki vagy ha nem drogozol.

-ciki vagy ha nem vagy alkoholista és nem dohányzol.

-ciki vagy ha nem olcsó ribancokkal hetyegsz.(vagy olcsó ribancként viselkedsz)

-ciki vagy ha tanulsz.

-ciki vagy ha bírálod a politikai rendszert.

-ciki vagy ha családban élsz.

-ciki vagy ha hűséges vagy a párodhoz.

-ciki vagy ha sérelmezni mered hogy kirabolt és összevert egy cigány(mert nekik ugye szabad)

-ciki vagy ha nem vered át a másikat.

-ciki vagy ha még nem feküdtél le veled azonos neművel.


....és még hosszan lehetne folytatni a sort.


Ezért támogatom én a mostani médiatörvényt.Mert lehetséges hogy a segítségével végre kisöpörhetjük ezt a libsi szennyet a médiából és a kultúrából.És végre beleüthetjük az utolsó szeget is az SZDSZ koporsójába.

2011. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
a 14.24-es mindent leírt
2011. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Én sem tartom cikinek, de az egyik ismerősöm szerint az a gáz, hogy egyesek minden fölé emelik a származást. Tehát úgy viselkednek, mintha a Magyar állampolgárság, legalább annyit érne, mint egy bíborszív. Attól hogy Magyarok vagyunk nem szükséges mindenkit utálni, aki nem az. Aki azt mondja, hogy egy bizonyos réteg sem utál mindenkit, kérem soroljon fel 5 nemzetet amit nem gyűlöl.
2011. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

14,24 Te nem érted a média törvényt,mert az NEM erről szól! Semmi köze a magyarságunkhoz,csak a sajtószabadás korlátozásához. Ez pedig igen veszélyes dolog.

Nem ciki magyarnak lenni,de az igen,ha állandóan ezt hangoztatja valaki.

Nem az a magyar,aki ezért e mellét veri,szid más népcsoportot,hanem aki magyar emberhez méltóan él és dolgozik.

2011. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
15:09 es vagyok Utolsó: Na, ezt akartam írni. Ott a pont.
2011. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!