Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » 30 évesek vagyunk, nincs...

30 évesek vagyunk, nincs saját lakásunk anyóssal és apóssal élünk egy fedél alatt a férjem ruhásszekrényébe rejtettem a szüleim ajándékait és az anyósom vagy az apósom feltúrta majd visszatette a ruhák mögé az ajándékokat titeket bosszantana ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tirpák volt. Amikor nekik adnám át az ajándékot, megjegyezném, ti már úgyis tudjátok mit fogtok kapni, vagy nem?
2010. dec. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy udvarban lakunk, bejönni nem tudnak, így a szemetünket túrják át. Részvétem.
2010. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ára ha egy fedél alatt lakik valaki az anyóssal-apóssal..

Azért én nyugodt hangnemben,hogy sértődés ne legyen megmondanám nekik,hogy kár volt turkálniuk,mert ha megkérdeznek akkor szívesen elmondtad volna,hogy mi van a dobozokban..

2010. dec. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
valahogy úgy kéne ezt előadni hogy többet ne érezzenek kedvet ehhez......... csudaságok
2010. dec. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:
69%

Furcsa mentalitású beírók voltak eddig, írok mást:


mivel egy fedél alatt laktok,lehet keresett valamit,és mikor észrevette az ajándékot,tudta mi az és diszkréten visszatette-nem akarta elrontani az örömötöket, csak szemfülesebb voltál és kiszúrtad.


Máskor csomagold be és ha megtalálják véletlenül,kibontani azért nem fogják.

2010. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jóságosan naív vagy! És mindenki más meg akkor egy rosszhiszemű gonosz hókuszpók valószínűleg...
2010. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a f.aszt keres az ő ruhásszekrényükbe? Ez nem érdekes mentalitás. Vagy te beturkálnál anyósod ruhái közé anélkül, hogy megkérdezed?
2010. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én bele fosék az ővékébe, de egy oan jó szaftosat!
2011. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!