Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnél amerikában élni? Ha...

Szeretnél amerikában élni? Ha lenne rá lehetőséged itt maradnál vagy mennél?

Figyelt kérdés
Ha mennél miért?Ha maradnál miért?
2010. dec. 29. 20:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mennék. Én főleg a képzőművészet bizonyos ágaihoz értek, de elegem van abból, hogy itthon rád se néznek, ha nem az Iparon vagy Képzőn végeztél. Direkt nem mentem rajtanárira, itt tobzódnak a munkanélküli rajztanárok is.
2011. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"ott nem kell hogy valakinek a valakije legyél ahhoz, hogy sikeres legyél. Nem úgy, mint itt, ahol csak ez számít."


Ez egy nagy hülyeség, amivel csak azok hitegetik magukat, akik nem képesek tenni magukért. Nekem sincs semmi ismerősöm, a rokonaim boltosok és miegyebek, és mégis egyre "magasabbra" jutok, épp egy olyan pályán, ami mindenki szerint csak rokonokkal lehetséges.

Kamu,, ahogy az is, hogy Amerikában kolbászból van a kerítés. Csak mindig azt könnyebb szeretni, amit idealizálni lehet.

2011. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ott nem hitegetnek senkit azzal,

hogy "kolbászból van a kerítés"...


...mivel, hogy ott nincs is kerítés!!!!

2011. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!