Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretnél amerikában élni? Ha...

Szeretnél amerikában élni? Ha lenne rá lehetőséged itt maradnál vagy mennél?

Figyelt kérdés
Ha mennél miért?Ha maradnál miért?
2010. dec. 29. 20:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ha fiatalabb lennék, biztos, hogy kint maradnék.


Szerintem ez nincs korhoz kötve.Bár nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem 35-40 éves korig simán lehet mozogni a nagy világban,főleg ha motivált vagy és ezt látják rajtad.Pláne ha beszéled a nyelvet!Lehet hogy nehezzebb lenne a kezdet,de szerintem ha ott be indul a szekér,akkor ott nincs megállás.Itt hiába akarsz keményen dolgozni,akkor is csak 90-100 eezret keresel.Ismerek olyat,aki 34 évessen ment ki,elösször takaritott aztán ahogy bele jött a nyelvbe és a szokásokban,váltott egy jobb munka helyre.4 év alatt 2-en összesporoltak egy házra 2 autora.Itt ezt tisztességes uton nem tudnád megtenni.Mellette utazgattak és élték rendessen az életüket.

2010. dec. 30. 11:39
 12/23 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Ha már külföld, akkor is maradnék Európában.
2010. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Amerikáról mostanában sok a tévhit hogy hülyék meg ilyesmi, és ez elhomályosítja a színtiszta igazságot, hogy az USA a világ vezető hatalma, a valaha volt legerősebb birodalom a földön. Az egy másik világ, itthonról elképzelhetetlen. Az a baj, hogy kevesen mennek innen ki, és nem amerikanizálódunk eléggé. Én egy hónapig voltam kint de átírta az agyamat az ottlét, azóta más ember vagyok, annyit tanultam tőlük. Az emberek ott egészségesek, sokáig élnek, és odafigyelőek.
2011. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
mennék. az újvilág még mindíg sokmindent tartogat.
2011. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
00:27 - Egy nagynéném már 40 fölött ment ki New Yorkba, családhoz dadusnak meg házvezetőnek meg betegápolónak. Évekig volt kint, azt mondta, hogy 2 szélsőség van emberekből ott kint, vagy aktívan sportol, mozog és egészséges életet él valaki, vagy semmit nem mozog, és nem él semennyire egészséges életet. Tehát ez nem igaz, hogy egészségesebbek az emberek, mert a 2 véglet van. Itt Magyarországon valahol a 2 véglet között vagyunk inkább, se nem túl egészségesek, se nem túl egészségtelenek.
2011. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Te mennél vagy maradnál??

Én egyébként maradnék.

2011. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
1000% hogy mennék, de én ki is fogok menni, 5 éven belül már biztos hogy kintleszek...
2011. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

01-02 13:07

nekem a nagymamám ment ki 50évesen, gyerekekre vigyáz és idős embereket gondoz. 9 éve van kint, pont azért ment ki, mert itt 50 évesen nem kapott munkát.


amúgy én biztos kimegyek, a rokonaim nagy része ott él/élt évekig, és nem panaszkodtak hogy jaj de keveset keresek( pedig páran takarítással kezdték), mint itt Mo-n... aki elment Amerikából, az se jött vissza ide, nagyon nem szeretik ezt a helyet.

2011. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én már voltam kint néhányszor....


Olcsóbb az élet kint, jóval.

Az a hihetetlen jólét, rend és tisztaság!

Mindenki mosolyog!!!

Elmesélhetetlen!!!!

2011. jan. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

...az itthoni fűtésszámlám árából,

most milyen jól el lennék ott egy darabig...


Orlandó a kedvencem.

2011. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!