Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Lehetek én arra büszke, hogy...

Lehetek én arra büszke, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy miért vagy te úgy oda arra, hogy magyar vagy?(Nem szoktam sosem mondani, meg hangoztatni, hogy a magyarok így-úgy, csak nem szoktam mondani, hogy Amerika így-úgy) És sokan meg azt szeretik, USA-t, meg sok mást. És mikor kérdezik, hogy hol élnék.e szívesen, mondom, hogy én örülök, hogy Magyarországon élek, magyar vagyok. Na, akkor jönnek azzal, hogy miért vagy te büszke, erre a sz.r országra, ahol széthúzás van, meg utálják egymást az emberek, drága minden, és a politikusok hazudnak...

Tényleg nem kellene büszke lennem arra, hogy magyar vagyok?


2010. dec. 30. 16:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy elég rég voltunk nagyhatalom, de ez amúgy tökmindegy. Nem lehet mindenki nagyhatalom.
2011. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"mert a székely rovás írás volt a világ első írása "


Ezt a marhaságot meg honnan szedted?

2011. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy igenis háborúval szereztük. Nem kell minden mesét elhinni.Előző voltam.
2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az ember arra lehet büszke,amit elért.

Az,hogy hová születsz,arra nem lehet büszkének lenni.

Az,hogy más helyekhez hasonlítod a saját országodat,látsz jobbat is a világon,az normális.És elismered,hogy van jobb hely is attól,ahol élsz.

2013. dec. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért mondják hogy szar ország mert csak a politikát ismerik...
2014. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!