Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miert isznak a fiatalok?

Miert isznak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, de nem fer a fejembe, hogy miert jo inni. En is ittam es rugtam is be egyszer, hogy kiprobaljam. Egyik resze se tetszett, a hanyas vegkepp nem. Mi a jo abban, hogy allatokka valunk?
2010. dec. 31. 14:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

én régen ittam, de ma már nem szeretem

21/F

2010. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Normalis vagy, kerdezo.
2010. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
"Gatlasait" feloldja. Na ne! Ossze-vissza dumal minden hulyeseget? Szegeny haverok.
2010. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Ez az kérdező, így van. Mindenki hülye aki iszik, csak te vagy a normális. Ha te olyan szerencsétlen vagy és úgy iszol hogy hánysz tőle, magadra vess...


Ne akarja nekem senki sem megmondani mi a jó. Mi a jó abban, hogy nem iszol semmit? Na? Mi a jó benne?

Akkor te ne igyál. Kit érdekel szerinted mi a jó? Járj ilyen pedál közösségekbe hogy megvitassátok a halak szaporodását, ahelyett hogy kitombold a feszültséget pár sör mellett egy buliban, jó környezetben, jó társaságban a haverjaiddal. Ne azokat basztasd akik mértékkel isznak, a hangulat miatt, és mert gátlásoldó, sokkal feldobottabb lesz tőle az ember.


És miért isznak a fiatalok? Mert élvezik az életet veled ellentétben, aki azzal törődik hogy miért kell minden normális fiatalnak innia, és fel van háborodva hogy ennek semmi értelme. Élvezzék ki tizen- meg huszonévesen az életet, ne 30-40 évesen, felnőtt férfiként alkoholista családapaként, mert lemaradtak a szórakozásról fiatalkorukban, helyette a GYIKon nyilvánították ki a felháborodásukat, mekkora ízetlen gyökér az összes korabeli, mert jól érzi magát és élvezi az életet, helyette otthon kéne ülniük és gépezniük... nem igaz?

2010. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Miert isznak a fiatalok?"


Amiért a középkorúak és az idősek.


"Mi a jo abban, hogy allatokka valunk?"


Ha az ivástól állattá válsz, akkor tényleg ne igyál. De van, aki enélkül is meg tudja oldani.

2010. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"a kérdező azért teszi fel ezt a kérdést mert nála az ivás egyet jelent a részegséggel és hányással. gratulálok, biztos rengeteg önuralmad van!"


Mar megbocsass, ez a 18. szulinapomon volt ahol elhataroztam, hogy eletemben legalabb egyszer berugok, hogy megtudjam milyen. Az onuralmamat ne keverd ide es foleg ne mereszelj elitelni, amikor nem is ismersz. En is megvetem az okadasig ivast, valoszinuleg sokkal jobban is, mint te. Es nem en vagyok az, akinek ez kell, a par soros elmeletedet (ez egyebkent szol az utolso elottinek is) meseld azoknak a fiataloknak (bemesz talalomra egy gimnaziumba es 10-bol kb. 5 ilyen lesz), akik minden hetfon azt hangoztatjak, hogy elozo nap milyen jo volt beb*szni, meg, hogy milyen jo volt 10-szer egymas utan hanyni, mennyit nevettek a Joszin, aki a hanyasaban fetrengett satobbi. Nem en talalom ki, elo peldakat tudok ra! Ezzel megy a dicsekedes. Szerintem szanalmas. Ahogy (meg egyszer hangsulyozom) a hanyasig ivas is. Tema lezarva.


Hogy mi a jo a nemivasban? Korulbelul olyan kerdes, mintha az lenne divatban, hogy mindenki visszatartja ajulasig a levegot, es megkerdezne valaki, hogy "Na, es mi a jo akkor a legzesben?". En az ivasban meg mindig nem talaltam meg a jot. Volt alkalmam reszeg haverokat latni, akik mindenkinek beszologattak az utcan, meg betortek a sajat hazuk ablakat, mert azt se tudtak, mit csinalnak stb. A 14:31-essel meg egyetertek.

2011. jan. 1. 00:22
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem egeszen etek egyet 14:31-el. Alkohol, fu, mindketto hulyit.
2011. jan. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"És miért isznak a fiatalok? Mert élvezik az életet veled ellentétben, aki azzal törődik hogy miért kell minden normális fiatalnak innia, és fel van háborodva hogy ennek semmi értelme. Élvezzék ki tizen- meg huszonévesen az életet, ne 30-40 évesen, felnőtt férfiként alkoholista családapaként, mert lemaradtak a szórakozásról fiatalkorukban, helyette a GYIKon nyilvánították ki a felháborodásukat, mekkora ízetlen gyökér az összes korabeli, mert jól érzi magát és élvezi az életet, helyette otthon kéne ülniük és gépezniük... nem igaz?


"


Ha az életélvezés nálad a piálástól függ, akkor kettünk közül melyik is a normális? Nem tudom, nekem valahogy nem fér bele az, hogy elmegy valaki különféle táborokba és hülyére issza magát és széthány mindent. Meg a Szilvesztert a detoxban tölti. Ebben mi a buli? Az, hogy iszol pár kortyot és kitáncolod, az nálam is rendben van. De amikor úgy kell visszafogni a haverodat, hogy ne próbálja elgáncsolni a vonatot, ami "beszólt neki", az már nem feltétlenül annyira mókás.


Amúgy ha már itt tartunk a drogot sem értem. Komolyan. Kövezzetek meg... Vagy ez is hozzátartozik az "élet élvezéséhez"? Persze, tudom, ettől leszünk menők. Oké, hogy jól akarja magát érezni az ember, de arra miért nem jó olyan, ami még jót is tesz, pl sport vagy szex?

2011. jan. 12. 18:51
 19/21 anonim ***** válasza:

"Az, hogy iszol pár kortyot és kitáncolod, az nálam is rendben van."


Akkor viszont ne így fogalmazd meg a kérdést, hanem, hogy "miért isznak hányásig a fiatalok?" vagy hasonló. Mert te úgy fogalmaztad meg, hogy miért isznak egyáltalán a fiatalok, és nagyrészt olyanoktól kaptál választ, aki megiszik egy-két sört, vagy felest, és jól van. Nem úgy, hogy arra játszik, hogy minden hétvégén detoxba vigyék.


Én például nem keveset szoktam inni, viszont arra mindig figyelek, hogy ne csapjam szét magam annyira, hogy ne tudjam hol lakok, hogy kötözködjek mindenkivel, hogy széthányjam magam, hogy a detoxba vigyenek. Ezenfelül a hétvégi program sem az, hogy menetrendszerűen akkor szombaton diszkó, és beb@szunk. De ha a haverjaim felhívnak, hogy menjünk bulizni, vagy igyunk valamit, akkor egyértelműen benne vagyok.


De úgy látom te még mindig nem tudod megérteni, hogy nem csak az a két véglet van, hogy valaki nem iszik semmit, vagy iszik és széthányja magát, majd a detoxba viszik.

2011. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"De úgy látom te még mindig nem tudod megérteni, hogy nem csak az a két véglet van, hogy valaki nem iszik semmit, vagy iszik és széthányja magát, majd a detoxba viszik."


Én még mindig nem látom úgy összességében az értelmét az egésznek. Elmondom, számomra hogy néz ki: mondjuk képzeljétek el, hogy mindenki hétvégente kalapáccsal veri a fejét és állandóan tölti fel a fényképeket a közösségi oldalakra, ahogy éppen csinálja, valamint dicsekszik vele, hogy milyen jó buli. Na ez nekem kb. ilyen szinten van. Pont ugyanilyen értelmetlennek látom. Sem az ízét nem szeretem (borét túl savanyúnak érzem, kivéve talán egyes Tokajikat és a jégbort, a sör ízét alapból nem bírom, a rövideket meg túl erősnek érzem. Inkább iszok akkor már valami üdítőt, mondjuk gyömbért), hiába mondták kiskoromban, hogy ahogy növök, meg fogom szeretni ez még mindig nem következett be (nem 19 leszek lassan) és számomra a "becsípésben" és a berúgásban sincs semmi élvezet.

2011. febr. 11. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!