Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek a franciák, milyen a...

Milyenek a franciák, milyen a franciaországi élet? =)

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidámak és balekok. Alapvetően nagyon rendesek és barátságosak, de a laza és nemtörődöm stílusukkal azt az érzetet is keltik gyakran hogy magasan leszarnak. Kedvelik az emberi társaságot és szeretnek lázadni, sztrájkolni. De hát persze mindez természetesen csak általánosítás, az emberek mindenhol különbözőek és sehol sem ugyanolyanok. De azért szerintem van benne valami amit leírtam. Az franciaországi élettel kapcsolatban meg ugyancsak ezzel az elvvel tudok jönni hogy az emberek mindenhol különböznek, ugyanígy az életformák sem azonosak tájegységenként. Nyilvánvaló például hogy nem egyformán gondolkodik általában egy délies temperamentumú marseilles-i ember mint egy rohanós, zajos és kifinomultabb életformához hozzászokott párizsi.
2011. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elottem szolonak igazat adok! Nagyon szeretheto nep,egy nagybetus Kaland kint elni es a francia emberekkel lenni
2011. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!