Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A dohányzás lehet elegáns és...

A dohányzás lehet elegáns és a társasági élet egyik fontos motívuma?

Figyelt kérdés
Persze csak dohányzó emberek közt.
2011. aug. 3. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de lehet a kocsiban ülő/lakótelepen szájából kilógó alsóbb réteg pecsétje is.
2011. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Elég szomorú lenne.
2011. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én azt mondom, vannak káros, de élvezetes dolgok, melyeket lehet űzni, de csak mértékkel és úriasan.


A kocsiban ülő vagy a lakótelepi emberekre meg no comment...

2011. aug. 3. 23:34
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Mármint úgy, hogy van egy társaság, ahol a dohányzás, mint egy a társaság életét összekötő elem jelenik meg(vélemények, tapasztalatok megosztása) ? Az, hogy elegáns úgy érted, hogy rituálészerűen, meghatározott szabályok szerint dohányoznátok? Úgy szerintem lehetséges.
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, igen.
2011. aug. 3. 23:51
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez a szivarozás. A dohányzásba a cigarettázás is beletartozik, amit annyira nem szívlelek, de egy jó kubai szivart csak elegánsan lehet elszívni.
2011. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
A pipázás is lehet előkelő, de a cigit már annyira lejáratták, hogy már nem fogja visszakapni régi fényét.
2011. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért, régen hogy működött?
2011. aug. 4. 00:40
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem lehet elegánsan végezni a dohányzást.

Ha nem gusztustalanul pöfékelnek, hanem finom úriember módjára, igényesen tartva a kezet, a szájat úgy igazítva, miközben kifújják a füstöt, hogy olyan előkelő hatást kelt.

A nőknél csak a vékony szálú cigit tartom elegánsnak, a vastag nem női kézbe való, az olyan durva.


A társasági életet illetően egyértelműen jobb közösségi emberek pl. egy munkahelyen a dohányosok. Mert ők mindig elvonulnak cigizni, beszélgetnek, pletykálnak, jól összekovácsolódnak, van bennük összetartás, mindig ezt érzem.

Én amúgy soha életemben nem gyújtottam rá. Nem is fogok.

2011. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

Igen, egyesek szemében lehet elegáns. Ha nem vagy a közelében és nem kell szagolnod a dohányost, akinek már a pórusaiból is a bűz árad. Vagy ne kelljen csókolózni olyannal, aki dohányzik. Mert ha ezeket megtapasztalod, akkor inkább gusztustalan.


manju

2011. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!