Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért szaporodnak olyan...

Miért szaporodnak olyan gyorsan a cigányok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 02:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűen azért, mert nincsenek szabályozva. Aztán még lehet azért is, mert senkit nem zavar a szitu, már mint senkit aki tehetne érte valamit (most ne az egyszerű halandó honpolgárokra gondoljunk, hanem az országot irányítókra).

A cigányokat meg nem érdekli hány gyerek van, amíg abból pénz van. Nem egy cigánytól hallottam már, hogy ő a f.szából eltartja magát, míg más ember dolgozik 3-4 műszakban a minimálbér.

Dehát "Magyarország én így szeretlek"...pfff (N)!!!

2011. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Én is hallottam már olyan cigányt, aki kimondta kerek perec, hogy: "Én a f*szom után megélek".


De régen a magyaroknál is sok gyerek volt...

2011. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Hàt ez nagyon ász.nálunk is van aki igy beszél.na de mindegy.aki irta a fogorvosnöt annak igaza van.egyébként én sem vagyok cigány,3 gyerekem van és nem is a csp-re hajtok.nagy családot szerettünk volna,és még a párom szeretne egy gyereket.:)

Arra egyébként nem gondoltok,hogy ha a szigoritják a csp-t stb-t,akkor esetleg nem csak azoknak okoznak rosszat akik azért csinálnak gyereket és azèrt szülnek,hogy ne kelljen dolgozni?!

2011. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
a mitulát báti hota
2011. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a segély, családi pótlék, stb. miatt.

Az ingyen juttatásokból el tudják tartani a gyerekeiket azon az alacsony színvonalon, ami nekik még megfelelő.

Ez az elkúrt szociális rendszer miatt van.


Nem a hagyományaik miatt különböznek, mert a huszonéves nemcigányok nagy része is 3 gyereket tervez, csak nekünk fontos, hogy megfelelő színvonalon tudjuk felnevelni őket, ezért dolgozunk sokat, a gyerekvállalás kitolódik, és a születettek száma is csökken. A cigányok viszont a segélyek miatt túl jó anyagi helyzetben vannak a saját igényeikhez képest, ezért szaporodnak.


Továbbá aki azzal érvel, hogy a szegénység a fő oka, az is téved. Ajánlom a figyelmükbe, hogy a legszegényebbek a hajléktalanok, és nekik aztán nincs egy gyerekük se (kivéve ha a korábbi életükben volt).

2011. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy kis adalék, sajnos magyarul nem találtam: [link]
2011. máj. 5. 18:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat hagyott meg Adolf Hitler.
2011. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 JánossyJános válasza:
A válasz nagyon egyszerű: Családi támogatás kizárólagosan adókedvezményekkel. Aki nem dolgozik nem kap szaporodásért semmit sem....
2018. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!