Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Elárulja nekem valaki, miért...

Elárulja nekem valaki, miért akar minden második tini TENGERBIOLÓGUS lenni?

Figyelt kérdés
Honnan jött ez a mánia? Legalább 3-4 embert ismerek, de talán többet, akinek ez az álma. Miért pont tengerbiológus? Honnan jön ez?
2011. júl. 19. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
mert Magyarországon most nagy jövője van ennek a szakmának.
2011. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Barátok Közt
2011. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan cukik a delfinek... :D

Komolyabbra fordítva: gondolom, vonzó a tenger, az állatok, az ismeretlen, a távoli...

2011. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ava87 ***** válasza:
Én még senkivel sem találkoztam, aki tengerbiológus akart volna lenni. Mondjuk lehet, hogy azért, mert más szakra járok :D Ott a többség az akar lenni, amire jár :)
2011. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 embert ismertem aki tengerbiológus akart lenni. A többi csak diplomát akart.
2011. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem valakit, aki tengerbiológus akart lenni. Aztán portás lett.
2011. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem tudják, hogy mennyit is kell ahhoz tanulni. Meg örülnek, hogy ki tudnak mondani egy olyan bonyolult szót, hogy tengerbiológus.
2011. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az elsőnél meg az utolsónál a pont:D



A Barátok Köztnek ehhez mi köze van? Ott is tengerbiológus akar lenni valaki? (nem nézem)

2011. júl. 20. 11:23
 9/9 anonim válasza:
Én egy 16 éves tini vagyok, és biológiai pályán gondolkozom. Azt tervezem hogy Magyarországon elvégzem a biológiai alapképzést, majd egy tengerrel rendelkező országban (pl. Olaszország) a mesterképzést. Angolból felsőfokúznék, olaszból pedig letenném a középfokút. Nem azért szeretnék tengerbiológus lenni mert olyan divatos, hanem mert régóta érdekel az ilyesmi, az állatok viselkedése, a víz kémiai felépítése. Szeretek erről szakirodalmat is olvasni. Szerintem ambíció kérdése, de persze az is lehet hogy pofára esek:D
2013. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!