Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek is undorítóan...

Szerintetek is undorítóan viselkednek a magyar emberek?

Figyelt kérdés

a Gyk-án az összesnek nagy a pofája, beszól az elkeseredett embereknek, ítélkezik felettük, holott van aki pár jó szóért jön ide (mert a család témában van, akinek nincs máshova segítségért fordulni)


csak én látom úgy, hogy magyar szokás a "szegény" emberbe egy jót belerúgni még? ha nekem nem lehet jó másnak se, dögöljön meg a szomszéd tehene..


nem ragozom, remélem értitek mire gondolok :)


minek irigykedni másra, én inkább magamba keresem a problémát, hogy én mit nem tudok..


2011. aug. 10. 20:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
65%
Nah, ennek örülök, egy csapással kevesebb kell ;)
2011. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%
Jah és ha ugy van esetlen majd irj és beszállok az utiköltségbe :) De vissza ne gyere te gyökér :D Szégyeld magad kitanít az ország és itt hagyod...
2011. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, az a baj, hogy szinte lehetetlen a trollokat innen kitakarítani. Szerintem sokkal kevesebb bunkó válasz lenne, kötekedő paraszt, ha kiküszöbölhető volna az újraregisztrálásuk.

Egyébként, nézd meg pl. youtubeon, vagy Yahoo! Answersen, hogy ott milyen válaszokat adnak, milyen véleményeket írnak... Az a durva, nem a ráspoly!

2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem olvastam el hogy ki mit írt,de a válaszom,hogy sajnos ez nem magyar szokás.Csak ugye akik Magyarországon élnek azoknak nincs viszonyítási alapjuk.

Nekem van.Éltem Párizsban,és éltem Londonban is..Mindenhol vannak ilyen emberek akik még "utoljára beléd rúgnak ha már a földön fekszel."

Ott sem különb..

2011. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
77%

Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

Ez a kérdés provokatív vagy trágár

2011. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
YAHOO ANSWER-re ez ugyanúgy igaz, az pedig nemzetközi. Szóval nem, nem csak a magyarok ilyenek (az amúgy is általánosítás lenne), hanem van ez az embertípus (a troll), aki élvezi ezt. De ne hidd, hogy mindenki ilyen, akármelyik népből is csak azért, mert annak a népnek a tagja :)
2011. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magyar emberek, hanem az emberek. Azt hiszed, hogy Amerikában kolbászból van a kerítés? Ott is ugyanolyan bunkóak. A GYK-s részre visszatérve, miért legyen kedves olyan IQ fighter köcsögökkel, akik annyira életképtelenek, hogy egy ilyen oldalra futnak bármi (egyébként megoldható) problémájuk van?
2011. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%
A kérdés rasszista és provokatív. Mellesleg én magyarnak érzem magam és hiába érzed te magad tahónak, te is magyar vagy. Tehát akkor nem csak én vagyok segg, hanem te is, de jó, keblemre te f.szfej \o/
2011. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

A többség igen. Vagy csak jobban kitűnnek a gyökerek.

Irigyek,hazudnak....stb

Mit gondoltok miért gyűlölnek minket az összes szomszédos országban miközben egymással jól elvannak?

Biztos azért mert mind hülyék. Egyedül mi vagyunk qrva okosak!

2011. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
85%
ÉN szeretek magyar lenni,különlegesnek érzem tőle magam.De tényleg vannak undorító emberek.Nem az összes, csak egynéhány.Pl.:YouTube-on is úgy oltogatják egymást,csak azért, mert más az ízlésük
2011. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!