Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Manapsag mennyire szoktak...

Manapsag mennyire szoktak discoban tancra kerni a lanyokat?

Figyelt kérdés
Nemreg voltam egy discoban. Nem jarok ilyen helyekre, ez talan eletemben a 3. ilyen alkalom volt. Nem vagyok egy csajozomuvesz, ezzel mindig gondjaim voltak, de azert igyekszem megemberelni magam. Odamentem egy lanyhoz, akin lattam, hogy egyedul van, hogy akarna-e tasncolni. Nem akart. Sot, olyan fejjel nezett ram, mintha azon tunodne, hogy egyaltalan hogyan merulhet fel bennem ilyesmi... en ezt nem ertem. A discoban ha egyedul ul egy csaj, akkor miert nem lehet felkerni? (allitolag nem vagyok ronda). Ott is amugy azt lattam, hogy ult egy csomo csaj es nezte a parkettet es volt egy csomo fiu es magukban tancoltak, vagy ok is csak neztek. Mi olyan nehez azon, hogy felkerjunk valakit? A lanyok meg mitol felnek? Uggysem valoszinu, hogy valaha is latjuk egymast ujra, akkor meg?
2011. aug. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a dizsiben ez annyit jelent, hogy meg akarod húzni. Ekkora erővel azt is megkérdezhetted volna tőle, hogy messze lakik-e.
2011. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Á,,, Ilyenek a diszkós csajok .

Én meg odaszoktam pofátlankodni mikor rázzák magukat de az a vége hogy vagy lelépnek vagy elhajtanak. Vagy még az agyonhasznált szöveg a VAAN BARÁTOM!! (Nekem is sok barátom van ,igen) De ezen ne lepődj meg. A csajok a diszkóba csak a külsőségekre mennek mert ott kevés a normális csaj. Állítom még a kocsmába is értelmesek vannak. Nem vagy ezzel egyedül nem veled van a probléma hanem a csajok alpárisodtak le újabban. Én is észrevettem ezt a problémát . Asszem ki is írtam már régebben..

2011. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Te hulye vagy? Csak oda akartam menni ismerkedni. Miert kell egybol erre gondolni?

Ha nem megyek oda, tutyimutyi vagyok, ha odamegyek meg akarom huzni... esetleg leirnatok, hogy hogy a pics@ba lehet akkor ismerkedni? Mi a rakert bonyolitunk mindent tul?

2011. aug. 29. 12:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Amugy akkor minek jarnak oda egyaltalan? Tancra nem annyira alkalmas amiatt a zenenek nevezett favagas miatt, ami ott megy... Kb. azt hittem, hogy oda mindenki ismerkedni jar...
2011. aug. 29. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy én vagyok különc nőszemély, de én anno...ismerkedni jártam a diszkóba, ha most járnék, most is azért járnék elsősorban.Nyilván való, hogy ha felkér egy fiú táncolni, akkor ismerkedni akar, hogy utána még mik a szándékai, az majd úgy is kiderül.Ha szimpatikus, táncolok vele, ha nem szimpatikus, egyszerűen nemet mondok.

Az engem is zavarna, ha csak úgy, szó nélkül odasomfordálna mögém, vagy elém és vigyorogna, mint a vadalma, nos, akkor én gyorsan odébb állnék .

2011. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, de én speciel örülök, ha egy fiú (aki jó esetben szimpi) odajön hozzám, és kulturáltan felkér táncolni.

az meg a másik, hogy nem feltételezem róla egyből, h meg akar húzni. pont az ellenkezőjét: táncolni akar, aztán megy tovább a dolgára.


nyomi pitsák, hagy őket a fenébe!

2011. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 29. 18:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Amugy van olyan hely valahol, ahol tenyleg normalis zene megy, nem csak ezek a szar gepi ritmusok? Nem Fenyo Mikire gondolok, csak tenyleg valami zenere, ahol mondjuk szoveg is van. Pl. Mr Saxobeat meg ezek a mai divatos szamok, amikre jol lehetne mozogni. Ilyen hol van?
2011. aug. 29. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Néhol vannak nosztalgia diszkók, talán az neked való lenne.Néhány évvel régebbi zenék, de azért nem Fenyő Miki kora beliek :)
2011. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem még soha senki nem kért fel táncolni dicoba. sok sráccal táncoltam de ők csak úgy odajöttek mikor táncoltam. volt hogy ez után többet is akartak de komoly kapcsolatot még soha :D
2011. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!