Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon CIKI MAGYARNAK LENNI?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a dolgot. Mindenki panaszkodik, hogy milyen sz*r ország, meg milyen szégyen. Én nem, mert szeretem, örülök, hogy van hol élnem, hogy magyar lehetek. És egyszer vettem fel egy piros-fehér-zöldes Hungary-Magyarország pulcsit, és mindenki leszólt, hogy "ne magyarkodjál már itt!"

Nem értem, ismerősöm mondta, hogy Amerikában egyáltalán nem ciki kimenni amcsi zászlós sapkába, pólóba, pulcsiba, itt meg már ciki, ha kirakom a magyar zászlót a házra.

Miért ciki?


2011. aug. 31. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
77%

20:54


Szerintem az öreg jogosan van kiakadva. Tény, hogy pont nem a zsindex előtt kellett volna csinálnia. Olykor én is falba tudnám verni a fejem, pont ezen okok miatt. Bár gondolom, még biztosan nem jártál borsodban, vagy valamely fertőzöttebb településen.

2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokan nyavajognak, hogy használhatatlan diplomájukkal/szakmájukkal nem tudnak elhelyezkedni, "bezzeg nyugaton".... akkor aztán valahogy sikerül 2 év vesződés után 1 hétre kijutniuk wc-t pucolni Ausztriába, megtanulnak 3 német szót és ők onnantól már világpolgárok, akik hivatalból lenéznek minden nemzetet, mert aki bármilyen nemzethez való tartozását kifejezi BÁRMIVEL az már egy maradi tahó nyilas-faszista-náci és a legszomorúbb, hogy a "nyugatimádó világpolgárok" nem veszik észre, hogy ők a legprimitívebb kirekesztők a világon.
2011. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
56%

21:00-ás vagyok.


Tény, hogy elhangzanak hülyeségek a videóban, viszont az indulatuk teljesen jogos.

2011. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 reptoid ***** válasza:
22%

"A válaszolók illetve az emberek többségével az a probléma,hogy teljesen elvakítja őket a média mocska, emiatt annyira vakok lesznek,hogy ha már valaki szélsőjobboldali akkor fasiszta-antiszemita-rasszista k.cs.g,pedig ha kicsit kinyitnák a szemüket, azért látnák, hogy tényleg elég sok mindenben segítenek."


Végül is igen, 2006-ban is a liberálisok gyújtogattak rendőrautókat az ablakom alatt. Számomra azóta ciki felvenni nemhogy egy nagymagyarországos pólót, még egy Hungary feliratút is. Nem azért, mert számomra mást jelent már egy jelkép, felirat, azért mert másokban ezeket a huligánokat idézi fel, semmi esetre sem szeretném, ha velük azonosítanának.

2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem Magyarországot:)magyarnak lenni jó:)részben
2011. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
100%
valamennyire mindenki jól írta le, tényleg a szélsőjobbosokra asszociálnak belőle, de amerikában ezek a nemzeti jelképek nincsenek összekapcsolva semilyen negatív dologgal, ha megnézitek mindenki felveszi, gyerekektől kezdve a külföldiekig. Az a különbség, hogy kinek mi jut róla eszébe
2011. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 reptoid ***** válasza:
3%
Az ő szeretett amerikai zászlójukat lobogtatva, nagyban hangsúlyozva, hogy ők "az igaz amerikaiak", szoktak tankokat elkötni, barikádokat építeni, gyújtogatni, székházat ostromolni?
2011. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
100%
ezt én sem értem,máshol mindenhol megy a zászlólengetés mégsem nácizzák le őket.ezt a média ültette az emberek fejébe,hogy aki felvesz egy ilyen-olyan pólót az egyből náci.és a sok nyomott el is hiszi
2011. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem értem, hogy hogyan jutottatok el onnan, hogy valaki magyar, odáig, hogy felgyújt egy autót.


Én pl. magyar vagyok, de nem gyújtottam fel semmit.


Ha valaki rámszól, hogy ne "magyarokodj", akkor bizony rossz lóra tett, mert magyarkodom, nem is kicsit, az én földem, az én hazám.

2011. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
82%

21:34


Idejött egy antimagyar okoskodni olyan eseményekről, amelyekről halvány lila gőze sincs. Így jutottunk idáig.

2011. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!