Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért mennek a cigányok az...

Miért mennek a cigányok az úton, ha van járda is?

Figyelt kérdés

Út=kövesút, ahol az autók mennek

járda=gyalogút


2011. okt. 27. 12:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek, ez miért rasszista kérdés?

Ahol mennek az út mellett mindkét oldalon van járda. Árok is van. Nincsenek bokrok. Nem dugja ki sehol a kutya a fejét. Én is ott járok, ha gyalog megyek. Nekik miért nem jó? Kocsival meg csak kerülgetjük őket, és ők vannak felháborodva, ha valaki rájuk dudál. A biciklistáknak meg beszólogatnak. Ráadásul nem az út szélén mennek, hanem egész nagy részt elfoglalnak.

2011. okt. 27. 14:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért nem az érintetteket kérdezed?
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem mindenhol van normális járda, de ahol én lakom, ott teljesen normális állapotban van, és mégis az úton mászkálnak. Az ok? Laza, sukár csávók, ők ezt megtehetik, keménykednek, dacoskodnak. Ha ő az út közepén akar menni, akkor megteszi. Gyerekestül, cigivel a szájában.
2011. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom magam megveretni talán.
2011. okt. 29. 19:57
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem a járdán mennek a cigányok érdekes mód a nagy többség se csak az nem tűnik fel senkinek se.
2011. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de használj vesszőt, mert nem értem, mit akarsz mondani!
2011. nov. 30. 08:43
 17/17 anonim válasza:
Félnek a kutyától, azért mennek a kerítéstől távolabb. Az útról különben is jobban látszik a terep.
2012. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!