Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A nők miért szeretnek annyira...

A nők miért szeretnek annyira ÉTTEREMBE járni?

Figyelt kérdés
A "mert ott nem nekik kell főzni" válaszokon kívül,mi az oka hogy mindegyik imád enni járni,meg kiöltözni egy vacsorához,amit kettesben töltünk el egy asztalnál?
2012. márc. 2. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Es ezzel a baj mi? Hogy szeret kioltozni??? Talan azert mert neked akar tetszeni! Mellesleg rengeteg ferfi is szeret ETTEREMBE jarni, ugyanabbol az okbol mint a no.

Egeszsegetekre! Talan jutni fog egy kis desszert a vacsi utan ha nem kerdezoskodsz ilyen badarsagokat a notol vacsora kozben... 33/N

2012. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi létemre jobban szeretek étterembe járni, mint a feleségem.
2012. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a főzés miatt hanem azért, mert jó lehetőség arra, hogy kettesben lehessen beszélgetni, semleges helyen, a szokásos zavaró tényezők nélkül. A nők szeretik a figyelmet :)
2012. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért is, hogy végre kiszabaduljanak otthonról, a hétköznapi taposómalomból, hogy aztán legyen egy élmény, amiből táplálkozni lehet még egy darabig!Ne már csak arról szóljon az élet, hogy otthon főz, mos, takarít, és még esetleg munkahelye is van! Az életet élvezni is kell, nem csak vegetálni!
2012. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt egy alkalom, esemény, mint pl. a színház, de kényelmesebb, és valóban együtt lehet tölteni, nem kell másra figyelni. Másrészt egyfajta kényeztetés, mikor kiszolgálják az embert. Kell az néha. :)
2012. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Harmadrészt a nők szeretik hercegnőnek érezni magukat, legalább egy órácskára. (Szép ruha, csillogó környezet, lovagias kiszolgálás, stb.)
2012. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
nem nők hanem egyes nők! én utálok oda járni, nem is megyek soha.
2012. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nalunk pont hogy a parom (ferfi) szeret jobban etterembe jarni, de persze en is. hogy miert? mert uj izekkel talakozhatunk, emberek kozt vagyunk akkor is ha csak kettesben vagyunk :), neha jo kimozdulni es jo hogy kiszolgaljak az embert. ez kb olyan dolog hogy miet megy az ember egy pubba ha megtudja venni a boltban a sort es otthon is meg tudja inni...sot meg olcsobb is
2012. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

"nem nők hanem egyes nők! én utálok oda járni, nem is megyek soha."


Természetesen úgy kell érteni, hogy akik szeretnek, azok többnyire ezért. :)

2012. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

utálok kiöltözős sznob helyekre járni, étterembe sem azért megyek, hogy ott tartsam a szokásos havi divatbemutatót.

egyszerűbb, családias, korrekt árú éttermekbe szoktunk járni, ahol házias a kaja. főleg olyan kaját rendelünk, amit itthon nagy macera lenne elkészíteni. :) vagy épp ott jobban csinálják, mint én otthon.


néha tényleg jobb egy étteremben beszélgetni mint otthon.

2012. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!