Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor film közben, valami mélyenszántó gondolat elhangzása után az emberek hatásosan hümmögnek?

Figyelt kérdés
Nekem a szüleim szokták csinálni, baromira idegesít. Miért nem bírják saját magukban levonni a tanulságokat?
2012. jún. 17. 16:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hmmmm. Érdekes felvetés..
2012. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nézz akciófilmeket, horrort, azokban nincs mélyenszántó gondolat.
2012. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem speciel nem. :)

Bár ehhez hozzátartozik, hogy általában egyedül szoktam filmet nézni.

2012. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem néztem filmet olyan emberekkel, akik hümmögnek film közben. Nem lehet, hogy ez csak a te szüleid szokása?
2012. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam a szüleimnél. Hümmögnek és néha még kommentálják a filmet. Ez általában engem is idegesít. Éppen ezért nemigen nézek velük filmet újabban.
2012. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokszor van így. Hümmögnek és még bólogatnak is hozzá, mintha azt mondanák "ugye-ugye?, milyen igaz!". És még egymásnak is kommentálják. Ti. nekik olyan a munkájuk, hogy annak egy részét képezi az emberek üzleti gondolkodásra, sikeres életfelfogásra tanítása. AZ zavar baromira, hogy nem tudnak csak kikapcsolódni és filmet nézni, mindenről ez jut eszükbe.
2012. jún. 18. 11:20
 7/11 Napéjegyenlőség válasza:

Lehet, nekik ez is kikapcsolódás. A hobbijuk a munkájuk. Szerencsések, ha így van.


Neked meg sz*r, mert se őket, se magadat nem fogadod el, azért zavar. Nézz egyedül filmet, és akkor senki nem fog megzavarni a hümmögésével.

2012. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem nem idegesítene, ha a szüleimmel együtt nézhetném a filmet.

Nem zavarna az sem, ha közben hatásosan hümmögnének.

Még az sem zavarna, ha édesanyám felriadna filmnézés közben és megkérdezné a legizgalmasabb résznél: mit mondott? Ne haragudj, de egy kicsit elbólintottam.

Istenem, milyen nagy probléma lehet! Legalább tudják ők is, hogy így érzel?

Csak sajnálni tudlak.

2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es, ennek pont semmi köze önmaga elfogadásához. Azt is rosszul látod, miszerint a hobbijuk a munkájuk lenne. Nem erről van szó. Egyszerűen nehéz kikapcsolni a napi pörgésből és átváltani totálisan passzív, pihenőüzemmódba. Nem is mindenkinek az a pihenés. Ezt úgynevezett aktív pihenésnek hívják és hát szakmai ártalomnak is egyben. Ezt majd akkor tapasztalod meg, ha te is dolgozni fogsz.
2012. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, túl sok a duma. Remélem azt elfogadod tőlem, hogy semmit nem értesz az egészből, illetve totálisan félreértelmezed. Kicsit lapulj és tanulj még, utána szólj. Úgy jobb, ha tudod, hogy mihez is.
2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!