Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ti előítélettel vagytok a...

Ti előítélettel vagytok a kisebbséggel szemben?

Figyelt kérdés
sokszor találom magamat olyan helyzetben hogy amiért én magyar vagyok nem vagyok jogosult különböző dolgokra persze a kisebbség jogosult rá .

2013. aug. 14. 12:48
 1/6 Mulder614 ***** válasza:
milyen kissesség és mire jogosult. Mondj példát. A biblia nézőpontja szerint semmilyen kisebbséggel szemben nem lehet előítélet.
2013. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mysticista ***** válasza:
100%

én igen. C-sekkel szemben. Emlékszem gyermek koromban nem volt, sőt...nem is tudtam megkülönböztetni a másikaktól, ugyanolyan volt a szememnek.

29 vagyok, azóta 2x úgy agyonvertek az utcán, hogy kórházba kerültem, egyszer pedig megkéseltek, 1x kiraboltak és megvertek úgy hogy órákig hánytam utána. törtek már be hozzánk, mondjuk akkor én vertem agyba főbe egy gumicsővel. apámat megverték amikor pont a kertünkbe dolgozott - épp lopni jöttek.


igen...előítéletes lettem...de ez nem véeltlen

2013. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a Biblia nézetei a kisebbséget minden helyzetbe kiemelik előtérbe helyezik különböző lehetőségeket adnak nekik de a magyaroknak pedig nem pl tanfolyamra kiközvetítik őket, én pályakezdőként semmilyen lehetőséget sem kapok ............. ahol lakok itt dicsekednek hogy a közmunkára amire kiközvetítették őket nem mentek el mégis megkapják a pénzt.....
2013. aug. 14. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tízből kilencszer barna emberek rabolnak ki, akkor a barna emberekkel szemben előítéletes leszek...
2013. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok előítéletes. Inkább utóítéletes, és az is csak a c-kategóriás söpredékkel szemben, úgy vélem, teljesen jogosan.
2013. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erdélyben élek. Ez sok mindent elmagyarázhat ha legalább egyszer jártál itt. A románok ok nélkül "törnek" a magyarokra. Csak azért mert magyarok vagyunk. Ha jogsit akarsz előnyben részesülsz, ha román vagy. Ugyanigy ha belekeveredsz bármib egy románnal szemben, lehetsz bármilyen ártatlan úgyis kapsz büntetést. A román meg megússza röhelyesen kevés bűntetéssel.
2013. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!