Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A magyarok miért nem nyitnak...

A magyarok miért nem nyitnak az idegen felé?

Figyelt kérdés
Én úgy figyeltem meg sokaknál, hogy "ők magyarok, nincs szükségük idegen dolgokra". Szép dolog a kultúra megőrzése, én is ezen az állásponton voltam, de most már ez megváltozott. Egyszerűen azt látom, hogy külföldi országok, haladnak. Gazdaságilag is, de az emberi jellem is. Kényelmetlen ezt látni, hogy mindeki befogja szemét-fülét. Tényleg úgy gondlom, hogy hasznosítani kéne mindent, ami hasznos, keverni a hasznos dolgokat, mert minek ellenállni? Csak azért mert nem magyar, és a magyarok jobban tudják. Teljesen úgy látom, hogy ez nem vezet sehova.

2013. nov. 7. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosíthatnál is, a konkretizálás kedvéért, de alapvetően értem és osztom a véleményedet.
2013. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
A válasz egyszerű mint egy pofon !Mert a magyarok nagy része rasszista.
2013. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%
Nagyon unalmas már ez a rasszista szöveg.Majd akkor mond ,hogy rasszista ha a lányod megerőszakolja ,vagy a fiad megveri egy cigányhorda.A nyugat azért fejlődik ,mert az EU belőlünk és más gyarmatokból él.De ne mond nekem ,hogy az ottani liberalizmusuk kellene ide.Vannak hasznos dolgok is minden országban ,minden nép kultúrájában ezeket szerintem is érdemes átvenni.A gazdaságot meg az állambácsi kúrta el.És az ellenállásról annyit ,hogy ha szenny ömlik ,akkor mért kéne engednünk ,még ha mindenhol ezt teszik is?
2013. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy nem azt hozzák be, ami hasznos, hanem ami már több országban is hatalmas bukás volt, de "majd mi faszák leszünk és nekünk menni fog".

Az ország nem attól nem halad, hogy nem vagyunk nyitottak a külföldi dolgokra, hanem attól, hogy a parlamentben a sok zsírdisznó mind Garázdálkodj Okosan-t játszik.

Jobb helyeken meg már rájöttek a politikusok, hogy gazdag országból többet tudnak lopni, úgyhogy érdekükben áll, hogy a közemberek is jól éljenek.

2013. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!