Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A Japánok miért olyan kegyetle...

A Japánok miért olyan kegyetlen emberek? Úgy viselkednek mint ha nem lenne bennük szánalom!

Figyelt kérdés

Utána olvastam a Japán dolgoknak, mert mindneki ilyen japánmániás manapság!

És kiderült, hogy a Japán Katonák voltak a legkegyetlenebbek a 2. VH-ban, Azt hittem ez kamu, de ha megnéztem 1-2 ilyen filmet, ott a japánok, akit elfogtak katonát, azt tényleg sz***á verték, leköpdösték, megalázták!

illetve ma az iskolákban rászllnak 1 gyerekre az osztályban,a kit addig szekálnak, még öngyilkos nem lesz!


Ezek miért ilyenek? Nem emberhez méltóan viselkednek!



2013. dec. 3. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a katonák mindig kegyetlenek,nem kell hozzá japánnak lenni. De mivel a történelmet a gyöztesek írják...

(nézd meg vietnámot ott nem sok kegyetlen vietnámi katona miatt vannak torz gyerekek,hanem a kegyes amcsik miatt akik vegyszereket szortak a népre)

A gyerek szekálás pedig mindenhol van én halottam magyar esetet is...az Fb-nek köszönhetően pedig már névtelenül is lehet mást bántani,akik ha érzékenyek és van rá hajlandóságuk akkor kinyirják magukat,ahelyett,hogy megoldást keresnének.

2014. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Gondolom ezeket is az amcsi filmekben láttad, ahol természetesen az amcsik magukat áldják és mindenki szar körülöttük. Amúgy minden katona kemény, de egyáltalán nem köpködtek. És az öngyilkosság meg ilyenek mindenhol előfordul. Sőt szerintem Amerikában sokkal többen lesznek öngyilkosok. Például az én iskolámban két diák is megölte magát. Szóval szerintem előbb gondolkozz, aztán kérdezz.

Üdv: Egy NEM japánmániás emberke

2015. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A kereszténység az európai kultúrát emberségesebbé tette. Míg a japán felfogás szerint, oldd meg magad, ha gondod van. Sőt, többnyire megalázónak érzik, ha segíteni próbálsz, mert azzal a lekötelezetteddé teszed a másikat, onnantól kezdve úgy érzi tartozása van feléd. Egymás ügyeibe nem avatkoznak, ezért maradhat magára az áldozat. Kelet-Európára például nagyon is jellemző, hogy állandóan azzal foglalkozunk mit csinál a másik. Ez falvakban igazán idegesítővé válhat, másrészről viszont van egy védelmi funkciója is, észreveszik az emberek, ha a másiknak valami baja van, és többnyire megpróbálnak segíteni.

A kegyetlenség az egész keletre jellemző, nem csupán japán sajátosság. (A középkori kínai kínzási módszereknél például nincs kegyetlenebb.) Ebben a nagy népsűrűségnek is lehet szerepe, hiszen ha csak Magyarországot vizsgáljuk, itt is megfigyelhető, hogy a pesti emberek sokkal durvábbak, kegyetlenebbek - illetve mondjuk inkább úgy: több köztük az erre hajlamos ember, és durvább és kegyetlenebb módszereket használnak, ha ilyenek, mint vidéken.

2016. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!