Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Csehországban hogyan illik ez...

Csehországban hogyan illik ez a két dolog?

Figyelt kérdés

1. Szaunában fürdőruhában vagy csak törülközővel lehet bemenni? Tudom, hogy ez minden országban máshogy van...


2. Milyen gyakran fürdenek? (Pl. nálunk illik minden nap fürdeni, de sok nyugati országban egyáltalán nem...)


2013. dec. 16. 22:52
 1/2 anonim válasza:

Nem voltam még Csehországban szaunában, de az ki szokott lenni írva mindenhol, hogy fürdőruha kötelező vagy tilos? (Esetleg ezt a szótárban előtte megnézheted.) Az is lehet, hogy nem kell fürdőruha, de egy törölköző azért nem árt a derekad/tested köré. Egyszerűen meg kell nézni, hogy a többiek hogy csinálják.)


Németországban csak nudista szauna van, de nálunk Káeurópában nagyon prűden kezelik az emberi test kérdését. Csehország mindkét kultúrkörhöz borzasztó közel van, szóval szaunában is mindkét változat esélyes.

2013. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mustafa33 ***** válasza:
a SZAUNáT NEM TUDOM, DE GYAKRAN FüRöDNEK. AKI TEHETI, MINDEN NAP IS.
2013. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!