Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy sokan 1500-2000 forintokért tankolnak?

Figyelt kérdés

És minden áldott nap.

Ez miért jó?

Ha én 5X2000 forintot tankolok hétfőtől péntekig, akkor olcsóbban kijövök, mintha egyszer beletennék egy tizest?


2016. okt. 12. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam 2-3 ezerért tankolni, még akkor is ha több pénz lenne nálam. Előfordul, hogy már nem sok benzin van a tankban, de még van hátra 100 km, és nem akarok kockáztatni, de tudom hogy az otthoni kúton olcsóbban és jobbat tudok tankolni, mint ahol a hazaúton megállok. Előfordul az is, hogy csak annyit tankolok, amennyit feltétlenül muszáj mert kivárok, hátha csökken a következő pár napban, esetleg tudom is, hogy néhány napon belül fog. Olyan is lehet, hogy azért tankolok kevesebbet, mert mindenképpen drága, de annyi elég, és valamennyivel a súlykülönbség miatt így mégiscsak kisebb lesz a fogyasztás. És nyilván az is megesik, hogy muszáj tankolnom, de pl. pont nincs nálam annyi pénz. Ezer, az illető vagyonától független oka lehet.
2016. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!