Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Barátkoznátok cigányokkal? Ha...

Barátkoznátok cigányokkal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van cigány ismerősöm, úgy is mondhatom, barátom.

Persze nem barátkoznék olyanokkal, akik lopnak, élősködnek.

2010. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Én attól függően barátkozom, hogy az illető személy szimpatikus-e, hasonlóak-e az érzései, vannak-e közös témáink stb. Ha magyar, akkor magyar, ha cigány, akkor cigány, ha kínai, akkor kínai. Számomra nem fontos a másik származása.
2010. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%
én is olyanokkal barátkozok,akik szimpatikusak nekem,tisztességesen élnek,nem lopnak ,csalnak ,származástól függetlenül.mondhatni több nem magyar barátom van,(vietnámi,arab,roma stb.)mint magyar.sőt a vőlegényem egyiptomi,a nevelőapám roma és nem a származásuk alapján kell megítélni az embereket ,nekem ez a véleményem.
2010. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
most a nem normális cigányokra gondoljatok:D
2010. máj. 5. 18:41
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
azok sem a származás miatt nem normálisak. te barátkozol nem normális magyarokkal?
2010. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

"most a nem normális cigányokra gondoljatok:D"


Nem normális emberrel amúgy sem barátkoznék... Ismétlem: számomra indifferens az illető származása.

2010. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nem normális, akkor tök mindegy a származása:)
2010. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
De azért a cigányok között egy "kicsit" nagyobb az aránya a nemnormálisoknak.
2010. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Erre csak azt tudom mondani, hogy fehérben is vannak hülyék, és ott is vannak normálisak...ezt külsőről nem lehet megítélni..lehet éppen egy iszonyat jólelkű ember, és lehet a magyarban is bunkó paraaszt
2010. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy a nemnormálist a nem normális életkörülményei okozzák??
2010. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!