Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Barátkoznátok cigányokkal? Ha...

Barátkoznátok cigányokkal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Miután kinyitja a száját eldöntöm. Ha a tipikus "hejjdikkmámore" cigány, akkor leépítem, ha normális, akkor barátkozok vele.
2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

Ha normális, akkor persze, hogy barátkoznék vele.

Igazatok van amúgy, hogy nem a bőrszín számít, csakhogy az tény, hogy a cigányok nagyobb többsége "nem normális" (remélem itt mindenki érti, hogy mire gondolok). A magyarok nagyobb többsége pedig inkább a "normális" kategóriába sorolható. Persze vannak a magyarok között is "nem normálisok", de kevesebb százalékban, mint a cigányoknál. Na ez van, sajnos kevés a kedves cigány. De azért vannak köztük jófejek, bár itt ezen a környéken (ahol én lakom) inkább a "nem normálisból" van több sajnos...

2010. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
38%

"hogy hihetetlen de nem érdekelt, hogy nem dolgoznak, lopnak stb..."


Akkor kérlek, hogy vállald át a társadalomtól ezeknek az eltartását, segélyezését egy személyben, mert az én adómat szerintem jobb helyre is lehetne költeni, mint lusta és lopós cigányok segélyezésére... Akkor majd érdekelni fog, mikor a te cuccaidat olpkodják, a te lakásodba törnek be, és visznek mindent, mert "éhesek". Ha szerinted ennyire oké, hogy nem dolgoznak és lopnak, akkor te sem vagy különb, mint egy cigány...

2010. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hogy a nemnormálist a nem normális életkörülményei okozzák??"


Nézd, én éveken át éheztem, télen alig volt mivel fűtenünk, örültem, ha a napi két szelet kenyérre jutott. Az apám alkoholsita volt, az anyám láncdohányos, minden pénzt cigire meg piára költöttek. Nem érdekelte őket, hogy a gyerekük lyukas cipőben jár iskolába (pedig már a tanáraim is rámszóltak emiatt), illetve hogy telente csak 10 fok van a lakásban.


Ehhez képest soha egy fillért sem loptam, mert hiába voltam irtó éhes, és irigy, mert másoknak jutott kaja, ruha és meleg lakás, nekem meg nem, azért gerincem még volt, és van azóta is. Tudod, ahhoz, hogy valaki bűnöző legyen, a szegénység mellett kell egy adag gerinctelenség is. Míg a magyarok többsége ismeri a "tisztes szegénység" fogalmát, addig a cigányokban a más tulajdona iránti tisztelet nagyon ritkán van meg. Úgy vannak vele, hogy ők elvehetik a másét, ha nekik nagyobb szükségük van rá, és ez itt az igazi baj.

2010. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"most a nem normális cigányokra gondoljatok:D

"


Nem! Bűnöző,léha csürhével nemhogy nem barátkozom,de szóba se állok.

Budapesten élek,rengeteg negatív tapasztalatom van!:(

De gondolom,BAZ és Szabolcs megyeiek is hasonlókkal tudnánank jönni,de beszélhetünk országos problémáról sajnos...

Voltam Olaszliszkán a Szögi tanár úr megemlékezésén...,bemutakoztak nagyon szépen a helyi cigányok...,lett volna nálam fegyver kitáraztam volna...

az 5 éves cigány purdé is azt kiabálta,hogy f@szszopó magyarok...,8-10 évesek meg feltörtek vagy 4 kocsit pedig annyi rendőr még bevetésiek is voltak,hogy szinte mást nem is lehetett látni,nem zavarta őket.Megdobáltak minket hazafelé...,undorító férgek..

Soha többet nem megyek arra a környékre.:(

2010. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
csak normális emberekkel barátkoznék és a származás nem akadály.
2010. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok! Körfűrész vagyok.

Én barátkoznék velük nagyon szivesen és önzetlenül!!!!

döglene ki az összes retek

2010. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fajgyűlölő, de semmiképp nem barátkoznék velük. Semmi bajom a kínaiakkal, négerekkel, arabokkal, de a cigányt egy napon említeni sem lehet velük.....
2010. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
egyetértek, egy cigánnyal SOHA.
2010. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
igen, ha normális akkor persze. Amúgy meg nem tudom mit kell fajgyűlölni, magyarok közt a skinheadeket utálom, mert kb ugyanazon szinten vanak mint a "nemnormális" romák. Engem nem érdekel ki milyen származású, jófej akkor jófej.. nem szabad minden cigányt 1 kapal alá venni, nem kevés rendeset ismerek.
2010. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!