Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Barátkoznátok cigányokkal? Ha...

Barátkoznátok cigányokkal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2010. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%

"Lehet hogy a nemnormálist a nem normális életkörülményei okozzák??"


Nem, mert mások is élnek nem normális életkörülmények között, mégsem válik mindenki bűnözővé. A magyar ember ismeri azt a fogalmat, amit nagyapáink is ismertek: tisztes szegénység.

A lelkivilágod igen messze áll ettől a magyar felfogástól, és kinyilvánítottad egyetlen hozzászólásoddal, hogy kikhez érzed magad közelebb állónak.

2010. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%
én igen, van is sok cigány barátom pedig nem vagyok az:D
2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
52%

Nem válik mindenki bűnözővé?:-)) Mi az hogy bűnöző??

Az aki ellop egy kenyeret,mert éhes,vagy az,aki papíron hivatalosan eltüntet 10 milliárdot??

2010. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
56%
ja az ok kimaradt.ha egyzser megszeretnek és befogadnak ugy bánnak veled mint ha családtag lennél megvédenek kiállnak melleted stb szal nagyonjo barátok tudnak lenni
2010. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
44%
Én sokáig azt hittem, hogy képtelenség lenne...de aztán nagyon könnyen ment a barátkozás, olyan romákkal akik cigány telepen élnek, szakadtak-koszosak többen bevallották, hogy lopnak, koldulnak is. Mégis jóban lettünk, ha őszintén és előitéletek nélkül nyitsz valaki felé, akkor az a fél is úgy fog téged fogadni. És ott a telepen egyszerűen haverkodtunk és segítettük egymást (kutatni voltam az egyetemmel), lehet, hogy hihetetlen de nem érdekelt, hogy nem dolgoznak, lopnak stb...
2010. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
94%

Nálam egyszer mindenki megkaphatja az esélyt hogy barátok legyünk, fajtól függetlenül.


Aztán ha ezt ő kihasználja és az arcomba hazudik, akkor az volt az utolsó esélye.

2010. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
19:28 A mobiltelefont is azért kapta ki a kezemből, mert éhes? Igaz, a cigaretta ott lógott a szájában, biztos az is csak az éhség csillapítására volt... (csak úgy mellesleg, én 10 évig dohányoztam, tapasztalat, hogy ha éhes valaki, csak éhesebb lesz tőle az ember.)
2010. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%

"Nem normális" cigányokkal nem barátkozom. Viszont "nem normális magyarokkal" sem. Nálam a barátság fokmérője nem a bőrszín, hanem az, hogy normális-e az illető. A putris cigányokat, akik csak akkor szólnak hozzád, ha pénzt vagy mást kunyerálnak, utálom. De ugyanígy nem fogom szeretni azt a magyart sem, aki lusta elmenni dolgozni...


Nekem gimiben két évig volt egy nagyon jó barátnőm, aki cigány volt, nem a putris fajtából. Nagyon jófej, laza, de okos lány volt, azóta diplomája van, és romaügyi felelős valamelyik pesti önkormányzatnál. Így is lehet élni cigányként, meg lehet tartani a markunkat segílyért, aztán elsírni, hogy a magyarok mennyire utálnak minket.

2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!