Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Barátkoznátok cigányokkal? Ha...

Barátkoznátok cigányokkal? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 18:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor barátkoznék velük persze!

De ha olyan aljas söpredék, mint amilyeneket 99%-ban ismertem, akkor barátkozzon velük pr grammnyi ólom!


Miért akarsz etnikai kérdést csinálni, egy emberi kérdésből??!!! Szítani akarod a feszkót vagy mi?!!!

2010. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Nekem van cigány haverom. És nagyon rendes. Attól hogy van néhány olyan cigány amilyen (lopnak, bűnöznek stb) attól még nem biztos, hogy mindegyik olyan. Meg különben is. Attól hogy cigány, ugyanolyan ember mint bárki más. Nem kellene azért kiközösíteni. Előbb ismerd meg...
2010. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
66%
előbb öld meg! veszteni valód nincs
2010. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

A nagy rendszerlopáskor a céget -nem kicsit- lenyúlták, ellopták a színmagyarok. Sok nyírségi cigány is dolgozott ott, 80%-uk szakmunkás.Elsőnek ők repültek, utána a magyar munkások. A magyar egy idő után csak-csak el tudott helyezkedni, a cigányt nem vették fel sehova.Mentek haza a Nyírségbe, Szabolcsba, Borsodba. Nagy részükből tolvaj lett.Cigiznek, isznak, a napot lopják.

Lehet szabadon gyűlölni őket.

2010. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Te is cigány vagy?

2010. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nemnormális cigány? Írjak egy pár nemnormális magyart?
2010. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

00:00

Nem vagyok cigány.

Te viszont szörnyen buta.

Érvelni nem tudsz, zsigerből vitatkozol.

Tanulj!

2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

óóóóóóóóó de nagy szám nekem meg az uram a cigány én meg magyar vagyok de nagy szám!

Van magyar ismerösöm is sok megCIGÁNY IS NAGYON SOK ENNYI!!!

2010. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
vannak cigány barátaim és ismerőseim akik rendesek és tisztességesek
2010. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!