Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Ez kínaiul van vagy japánul? Kaptam egy szobrot

[link]

[link]

Azt sem tudom hogy nem-e fejjel lefele tartom-e...

aug. 20. 19:55  Privát üzenet  

A válaszok

Nem igazán tudom kivenni mi akar ez lenni, jobb lenne, ha lemásolnád a jeleket.

De ha van benne kör, akkor koreai, ha hurkos jelek, akkor japán, a kínai szögletesebb, de jobb, ha google translate-ban beírsz valamit és megnézed adott nyelveken.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 21. 09:28 Privát üzenet

Kérhetnénk valami jobb képet? Így 3×4 pixelben inkább hasonlít szanszkritra, mint japánra/kínaira.

Egyébként milyen szobor? Talán az is segítene a megfejtésben.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 22. 12:45 Privát üzenet
Egyik sem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 22. 14:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

Annyira lakkos, csillog hogy nem tudom rendesen lefotózni, se nap alatt, se vakuval. Anélkül pedig a bemélyedést nem látni...

# 4/4Időpont aug. 23. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha jó vagyok idegen nyelvekből, de nincs kifejezetten jó vizuális memóriám, akkor is érdmes kínaiul vagy japánul tanulnom?
Akik Kínaiul, vagy Japánul tanulnak! Tudtok, valami olyan online felületet, ahol tudok kanjikra keresni, gyökök, vagy bármi alapján? (Nincs olvasat megadva)
Vannak itt olyan emberek akik tudnak beszélni japánul vagy kínaiul?
Japánul vagy kínaiul tanuljak az internetről?
Mennyire piacképes, ha tudok japánul, kínaiul, és koreaiul?
Kínaiul, japánul vagy koreaiul tanuljak? Érdemes azért választani a koreait, mert abban nincsen sokszáz karakter? Koreai alappal könnyebb megtanulni japánul?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!