Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek

A kérdés

Miért van az hogy kedző angolosként másik kezdő angolosok jobban megértenek, mint a haladóbbak?

dec. 3. 02:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nem teljesen értem, mire gondolsz pontosan, de azt hiszem, arról beszélsz, hogy kezdőként még sokat támaszkodsz a magyarra, és más kezdők is ezt teszik, így a közös gondolkodási alap megvan. Ha önállóbb lesz az angolod, kevésbé fogsz magyarul gondolkodni nyelvhasználat közben, és nem fogod ezt érezni.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 3. 06:13 Privát üzenet
Arra tippelnék, hogy még magyarosan mondod és aki már haladó, az már igyekszik pl: a jó kiejtést tanulni és idővel ez rögzül, ekkor a rossz már fura lehet neki.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont dec. 3. 11:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem a magyar végett van,mert nem magyar angplosokkal beszéltem. Így nem hiszem, hogy sokat számít a magyarra támaszkodás.

# 3/4Időpont dec. 3. 12:19 Privát üzenet

Akinek angol a masodik nyelv, az mind jobban megerti a kezdo, torten beszelot.

Oszinten? Nem akarnak veled foglalkozni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 3. 21:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kezdő vezetői engedély korlátozása, hogy 2 évig nem lehet vontatni, csak pótkocsira érvényes, vagy pl. másik autót sem húzhatok?
Letöltöttem egy torrentet, a kezdő képernyőjén azt írja az utorrent hogy seedel de a másik ablaknál azt írja hogy inaktív a torrent . Tehát nem seedeli. Hol és hogyan lehet...
Csak a kezdőknél van az, hogy szívnak egy másik kolléga által írt kódbázis értelmezésén, vagy a tapasztaltaknál is?
Robogónak a főtengely szimeringet próbáltam kiszedni meg karcolódót a háza tud falsót szívni a motor a karc miatt miután berakok egy másik szimeringet?
Tudnátok ajánlani olyan klasszikus zenei gitárduóakat, amely ideális lenne egy olyan páros számára, ahol az egyik kezdő (1 éve gitározó, de zenei előismerettel rendelkező), a...
Megvetem a WoW Battlechest Viszont én kezdő vagyok két kód van benne az egyik a 30 nap viszont a másik az mi?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Nyelvek rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!