Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent: "puhos" vagy...

Mit jelent: "puhos" vagy "pohos"? Ezek a szavak ugyanarra vonatkoznak? Szleng?

Figyelt kérdés
Légy szíves, magyarázd el! Köszönöm!

2019. dec. 31. 07:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ó. Tehát te nem tudod (azt sem) hogy mit jelent a "tájnyelvi kifejezés" és itt kérdezed, miután itt rakod, hogy hol keressen valaki más... Vedd már észre magadat.
2019. dec. 31. 10:52
 22/27 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#21 komoly problemáiKat(!) mások megprobálják megoldani, nem pedig kiélvezni szokták (belekényszerítve ebbe másokat),

de ha neked ez ad örömteli boldog értelmet az életednek akkor érthetö.


BÚÉK!


Xy4

2019. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22. Fogalmam sincs, hogy miről írsz. Nekem nem volt problémám, hanem kérdésem - ha neked az probléma, akkor ott a fogalom zavar.
2019. dec. 31. 13:45
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen amikor valaki hülye és még büszke is rá.
2019. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24: Olyan, mint te! Megint magadról írtál.
2019. dec. 31. 14:08
 26/27 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező veled tényleg nincs valami rendben. Az, hogy így megsértődsz egy anonim személy hozzászólásán egy anonim felhasználóként nem normális. Ha már ennyire szereted fejtegetni a mások lelki világát egy válaszból kiindulva, akkor én is elmondom, hogy ebből a viselkedésből nekem nagyon az jön le, hogy önértékelési problémákkal küszködő, frusztrált, kisebbségi komplexusos, de mindeközben magát az átlagnál okosabbnak hívő személy vagy, aki ezek miatt mindent támadásnak vél. Máskülönben nem hiszem, hogy így szívedre vennél egy név nélküli hozzászólást a név nélküli felhasználód felé. Ne mond, hogy nem vetted szívedre, mert egymás után küldted a válaszokat neki.


Amúgy meg teljesen hülyének nem kéne nézni mindenkit. Komolyan? Te csak kérdezted, hogy függő e? Neked mennyire lett volna ártatlanabb az ő hozzászólása, ha csak kérdezi, hogy fogyatékos vagy e? Passzív agresszióról hallottál?

2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%

"9. Tévedtél. Nem neveztem ADDIG függőnek, hanem kérdeztem. Vedd észre a különbséget.

Persze, akik első nekifutásra nem észlelik ezeket a különbségeket, nekik nehéz lehet az ilyen árnyalatokat felfogniuk."

Árnyalat? Ez a siralmas mentegetőzés. Az ilyent nagyon lenézem. Ha valaki mond valamit, vállalja már érte a felelősséget... Hát mire utal a kérdésed? Hogy a fülén van a függő? :D

2019. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!