Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nyelvet kellene tanulnom, angol.

Megnéztem már pár nyelviskolát, amiről biztosan tudom, hogy megfelelő az oktatás és tanfolyam lefolyása az most éppen nem indít olyan képzést ami nekem szükséges volna.


Egy nyelviskola van jelenleg ami szóba jöhet. Olyan szinten indítanak képzést ami számomra megfelelő volna, viszont szombatonként tartják a tanítást és 5-6 órát adnak le egyszerre. Ezt én brutál soknak tartom.

Lehetséges az, hogy így eredményesen lehet tanulni és az órákon figyelni? Egyetemen is megterhelő valamikor amikor két előadás követi egymást, hát még itt milyen lehet?


Tapasztalatok, vélemények?


2020. febr. 19. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem olyan sok, 45 perces órákra gondolj, és van közben egy-két szünet. Tehát nem leszel 5-6 órán át bent.

5 * 45 = 225

225 perc az 3 óra 45 perc.

2020. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!