Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan lehet könnyen megtanuln...

Hogyan lehet könnyen megtanulni egy nyelvet?

Figyelt kérdés
Nyáron tanultam olaszt de a tanárom egy idő után már nem tudott fogadni. Úgy döntöttem hogy elkezdem magamban megtanulni. Valaki tudna adni valami tanácsot hogy hogyan kezdjek neki vagy ajánlani valami jó oldalt ahonnan tudnék tanulni? Lehet olasz, spanyol vagy görög, bármelyik nyelvre nyitott vagyok.

2020. ápr. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Úgy mint ahogy diéta és mozgás nélkül fogyni.
2020. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MikeS13 ***** válasza:
100%

A filmnézés működik. Olyan DVD-ket kell venni amin van olasz nyelv és felirat is, így meg tudod nézni olaszul, magyar felirattal, magyarul, olasz felirattal, később meg már olaszul, olasz felirattal és értei fogod.

Ugyanezt sok filmmel és sok ismétléssel.

2020. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
könnyen? Sehogy.
2020. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ezcsaknemfoglalt válasza:
Duolingo. De amúgy az segít ha van nyelvérzéked. Akkor, na akkor könnyű. Ha nincs, akkor minden nyelv nehéz
2020. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!