Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy év alatt meglehet tanulni...

Seniiiiiiiii kérdése:

Egy év alatt meglehet tanulni japánul ha nagyon elszánt vagyok?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek Japánba egy évre úgy, hogy már alapfokon beszélek japánul egy év alatt el lehet sajátítani minimum egy középfokot anyanyelvi környezetben? Természetesen ha minden nap több órát tanulok és nagyon odateszem magam. Vagy ha egy év nem elég nagyjából mennyi idő kéne hozzá?

2020. máj. 2. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy sikerül így.
2020. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így sikerülhet :)
2020. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

szia! én 2018-ban voltam kint egy évig cserediákként :)

egyáltalán nem beszéltem japánul amikor kimentem, kb. annyit tudtam mondani hogy „éhes vagyok” meg hogy „xy-nak hívnak” 😅 de egy év alatt simán megtanultam középfokon, úgy, hogy pluszban tankönyvből nem is nagyon tanultam (csak a kanjikat ugye) :)

ha szorgalmasabb lettem volna, vagy több japántudással megyek ki, szerintem az N2 is megcélozható lett volna :) egy barátnőmnek sikerült is :) ha érdekel még valami, írj nyugodtan privátban 😊

2020. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!