Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hindit érdemes tanulni vagy...

Hindit érdemes tanulni vagy kb mindenki angolul beszél Indiában?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Nem.

2020. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mitől függ ha kérdezhetem?
2020. máj. 25. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod megtanulni?

Én idiaiakkal dolgozom. Nagyon vegyes a nyelvük. De velük könnyű angolul beszélni.

Nagyon sok nyelvet beszélnek. Mindenhol van, aki tud angolul. De mindenhol van, aki nem tud angolul.

A hindit nem beszélik egész Indiában.

2020. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt érdekel az indiai kultúra másrészt meg szeretnék ott vállalkozni de nem tudom mennyire lenne előnyömre a hindi mert elvileg a hivatalos nyelv az angol viszont neten azt olvastam,hogy angolul gyakorlatilag mindenki beszél
2020. máj. 26. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat a nepesseg tobb mint felevel meg tudod ertetni magad angolul. Egyebkent szerintem jobban jarsz az angollal, uzleti eletben inkabb azt hasznaljak, mivel az uzleti elet nagyobb reszet kulfoldiek bonyolitjak.
2020. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul ha netan befuccsolnal, es atkoltoznel mas orszagba, az angolt ott is tudod kamatoztatni, a hindit szinte bizonyosan nem.
2020. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!