Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Egy beszéd nélküli "valós...

Egy beszéd nélküli "valós nyelvet két távolságban messze lévő de akár egymásra hangolódni tudó ember kepes képes lenne kialakítani bevezetni mindenféle digitális(vagy nagyon alapszinten használt)eszköz nelkul?

Figyelt kérdés
Gondolkodtatok már ilyesmin(persze "a küldöttek beavatottak lennenek')?!?

2020. júl. 27. 00:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szó szerint"képes"beszed
2020. júl. 27. 00:27
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem sikerült rád hangolódnom, kérlek fogalmazd meg újra a kérdésedet!
2020. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Tessék?
2020. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ne spórolj a karakterekkel!

Tudod, milyen fontosak az írásjelek?

.

A királynőt megölni nem kell félnetek jó ha mindnyájan beleegyeztek én nem ellenzem!

A királynőt megölni nem kell félnetek, jó, ha mindnyájan beleegyeztek, én nem ellenzem!

A királynőt megölni nem kell, félnetek jó, ha mindnyájan beleegyeztek, én nem, ellenzem!

2020. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A tudósok nyelvészek,vagy itt minden nyelvész tudós?!?;)
2020. júl. 27. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Kerdezo, Te melyik bolygon elsz? 😄
2020. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
van egy "zsenikklubja" nevű honlap is ahol a feltalálók-állandóan nyelvészkednek-erre írtam valójában az utolsót....USA szerint "amúgy is ufók a magyarok akik egy fura nyelvet használnak" európa közepén
2020. júl. 28. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Elképzelni sem tudom, hogyan hangolódhat egymásra két ember, akik közül az egyik az urdu, a másik a bushman nyelvet beszéli.
2020. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

két magyarról van szó-tegyükfel ismerik egymást,bizonyos színű formájúautóról pl ami buszvárásközben elmegy előttük egy bizonyosjellegezetes karakteres arcról-munka közbeni zenehallgatásról ugyanaz-tehát egymás jut eszükbe...

mégis :olyan mintha jeleket küldenénekegymásnak bárcsak ez valós szituációban is kivitelezhető lenne

2020. júl. 30. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a vesszők használata fontos lenne, mert úgy talán jobban érthető lenne az amit írnál, meg egy kis átfogalmazás sem ártana. Vagy 4x el kellett olvasnom, amit írtál és még így is nehéz értelmezni.


Amúgy, szerintem előfordulhat az amit írtál, bár ritka az ilyen.

2020. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!