Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul tudók, hogy fordítjáto...

Angolul tudók, hogy fordítjátok ezt? Twist in my sobriety.

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 20:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Gubanc is lehet.


Irja, hogy Ted hand - ver folyik az ujjain keresztul, a kezen. Beleszurta a kest, twist of a knife?

Poking at pies for fun?

2020. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
* red hands
2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Erdekes, hogy nem you are A/THe of my sobriety.
2020. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#16: Mivel a sobriety első jelentése igenis (alkoholos) befolyásoltsággal kapcsolatos, a twist meg bevett szó arra hogy citromot kérj az italodba, nekem teljesen egyértelmű a szójáték. Többrétű az eredeti hasonlat, de éppen ezért ezt sem lehet figyelmen kívül hagyni.
2020. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Twist (of a knife)?
2020. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon jó, hogy minderre kitértetek. Legalább sejtem, hogy mikre lehet asszociálni.
2020. nov. 7. 17:57
 27/29 anonim ***** válasza:
A csaj sem tudta mit is irt, mit akart mondani. Mar az elso mondatot is plagizalta. Az interjukban sem tudta ertelmesen elmondani a dala jelenteset. Akkor honnan tudjuk mi 32 ev utan?
2020. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ez így van a dalok többségénél, legalábbis kb. a 60-as, 70-es évektől. Nagyon sokat igazából a drog írt. Vagy ha tudják is miről írtak, sokszor nem akarják elmondani mi volt a háttérben. Egyébként én ezt megértem, én sem biztos, hogy mindent el akarnék mondani mindenkinek, miért és hogyan született a művem.
2020. nov. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Szerintem érdekes a szöveg. Az, hogy többféleképpen is lehet értelmezni, nem baj.

Köszönöm szépen a sok segítséget!

2020. nov. 8. 05:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!