Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tartsam fenn a lelkesed...

Hogyan tartsam fenn a lelkesedésemet?

Figyelt kérdés
Tanulom én is az angolt, mint sokan mások, de már most látom, hogy nincs értelme. Úgysem fogok úgy beszélni soha, mint egy anyanyelvű. Soha nem fogok tudni annyi szót, lesznek nyelvtani hibáim, és mindig is akcentussal fogom beszélni. Így mi értelme az egésznek? Szenvedni vele, külön órákra járni, meg beleölni a sok pénzt. Egyszerűen elmegy a kedvem az egésztől, ha erre gondolok.

2021. jan. 3. 22:28
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szintén Angliában élek. Engem az egyik angol főnököm gyanúsított meg amerikai akcentussal. Onnan tudom, hogy van. Elnézést kértem és ráfogtam az amerikai filmekre és sorozatokra, ami nyilván igaz is, ugyanis soha nem jártam Amerikában, viszont sokmindent nézek, ami onnan jön.

Egyetértek a 10-essel. Nem az akcentus a baj, hanem inkább az, ha nem mersz megszólalni miatta.

2021. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Miért kértél elnézést?
2021. jan. 6. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!