Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Elég régen tanultam angolt és...

Elég régen tanultam angolt és jelenleg alapszinten megy csak, mennyi idő alatt lehet közipfokra eljutnom, ha "ráállnék" a tanulásra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 15:44
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az intenzitástól és a nyelvvizsga-típustól is függ, de szerintem kb. 6 hónap a minimum.
2010. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ, legfőképpen attól, hogy mi számodra a ráálllás, de egy év alatt biztos.
2010. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 év kihagyás után (elég alap gimis angol után) 2 hónap alatt fel tudtam készülni a nyelvvizsgára. Igaz napi 4-5 órákat töltöttem a nyelviskolában, de nagyon gyorsan lehet így haladni, ráadásul elég sok minden visszatér amit eddig tanultál.
2010. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél év alatt kényelmesen meg lehet csinálni. Én némettel voltam így, nagyjából alapszinten ment (vagy még úgy se), aztán fél évig heti 6 később 4 órában gyúrtam középszintre, elsőre meglett.
2010. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intenzitástól és tanulási típustól függ. Ha beiratkozol egy intenzív tanfolyamra (főleg ha anyanyelvi tanárhoz), akkor 3-6 hónap alatt tuti. Főleg ha mellette hallgatsz angolul zenét vagy nézel filmeket.
2010. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, akkor neki állok! Köszi!
2010. aug. 16. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg, ha ragad rad a nyelv ra se kell allnod:) Egy ev alatt siman megvan a felsofoku.. HA szerencses vagy nyelvtnaulassal.
2010. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!