Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki az az ember aki másmilyenne...

Ki az az ember aki másmilyennek nyilvánul meg? Egy totál más személyiséget nyilvánít meg önmagáról, és valójában más legbelül. Erre van egy kimondot szó, csak nem ugrik be a fejembe (Nem kétszínűre gondolok).

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Képmutató?
2021. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
alakoskodó, köpönyegforgató, álnok, álszent
2021. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra gondolok hogy pld két ember bemutatkozik egymásnak, és az egyik fél kétszínűen nyilvánul meg a másik félnek. Bemesél neki mindent hogy szimpatikus legyen első benyomásra, de legbelül totál más személy mint ahogy azt mutassa ismerkedésnél...

Lehet hogy a szavak is amiket írtatok az előbb azok arra utalnak amire én gondolok, de én úgy tudom hogy van más szó is rá.

2021. márc. 21. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg más szó létezik erre, mindet nem sorolom fel, de pl.: simlis, színlelő, álságos
2021. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Skizofrén?
2021. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!