Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szeretnék adományt gyűjteni...

Szeretnék adományt gyűjteni egy nőnek akinek egy orvosi műhiba miatt soha nem lehet gyermeke. Segít valaki lefordítani az alábbi szöveget angolra ? Vagy ha van ötletetek, akkor szívesen venném !

Figyelt kérdés

Adománygyűjtés

Egy orvosi műhiba miatt, meddővé vált nő, akit elhagyott emiatt a párja, szeretne új életet kezdeni. Egyedül él és még a pszichiáterek sem tudták feledtetni vele ezt az esetet. Most rászánja magát, hogy egyedül új életet kezdjen, de ehhez kell neki egy induló alaptőke. Szeretném, ha minél több összeget tudnánk gyűjteni számára.


2021. ápr. 4. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj, nem értem.

Azért kellene gyűjteni neki, mert nem lesz gyereke??

2021. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Azért,hogy anyagilag el tudjon szakadni a párjától.😆😆😆

Amúgy perelje be az orvost aztán lesz tőke.Annyi csaló adománygyűjtés kering a neten,hogy meglepődnék ha valaki még elég hiszékeny ehhez.

2021. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
tehát te akarsz indítani egy gyűjtést neki? miért? kiről van szó? lehet találni bármit a neten erről a sztoriról?
2021. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kórháznak van egy zseniális ügyvédje ! Sajnos eleve veszett az ügy mivel bírósági tárgyalásra nincs pénze. A párja elhagyta, tehát most egyedül van. Azért megnéznék pár embert, hogy tudnák feldolgozni ezt a történetet! Nevetni könnyű, átélni viszont nem !
2021. ápr. 4. 10:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
még mindig szeretnénk látni valami bizonyítékot
2021. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok not elhagyott a ferje, vagy a feleseg a ferjet. Sokan kezdenek uj eletet. Most akkor mindenkinek adakozzunk?

Mit jelent az uj elet? Nincs hol laknia, nincs mit ennie, mert eddig a ferj tartotta el?

Azt meg megertenem, hogy a korhaz perelesere gyujtesz, de ez!? Vagy, hogy orokbe fogadjon egy gyereket, (habar a pasi mar lelepett). Amugy biztos ez az ok amiert lelepett?

Amugy menjen be egy csaladi vagy no segito szervezethez, es adnak neki minimalis kezdest, ruhat, etelt.

2021. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bizonyítékot a X. kerületi kórházban lehet találni. Azért köszönöm ! Bár csak egy fordítást szerettem volna kérni, de én inkább felhagyok ezzel, mert látom semmi értelme. Segíteni próbáltam valakin ! Köszönöm !
2021. ápr. 4. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt arrol van szo, attol ovtunk, hogy senki nem fogeadakozni a semmire. Meg a korhaz “zsenialis ugyvedje “ miatt sem. Ha a nonek kell penz, akkor kerjetek a sugar daddy.com-on. Mert nagyon ilyenfajta kunyeralasrol van szo.

Ne pattogj, Te vagy a kerdezo/kero, esetleges szelhamos.

2021. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja , én vagyok a szélhámos ! Főleg mert én vagyok az akiről szó van ! Tehát szélhámos vagyok !
2021. ápr. 4. 13:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt állítjuk,hogy amít írtál már egy ezerszer előtt,rendkivül tipikus mintájú csalásnak tűnik.
2021. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!