Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nevezhető anyanyelvi szintnek...

Nevezhető anyanyelvi szintnek ha tudok egy másodlagos nyelven új nyelveket tanulni?

Figyelt kérdés

Az anyanyelvem magyar. Egy éve kezdtem el franciát tanulni angolul, gond nélkül haladok. Az angolt kilenc-tíz éves koromban kezdtem tanulni.

18


2021. aug. 22. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én angol nyelven tanultam meg spanyolul, mégsem állítanám, hogy anyanyelvi szinten beszélem az angolt. Ettől persze te még akár beszélhetnéd is anyanyelvi szinten, de az egyikből nem következik automatikusan a másik.
2021. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tölts ki valamilyen online szintfelmérőt, az majd meghatározza nagyjából a szinted.
2021. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mansour ***** válasza:
100%
Dehogy, még csak megközelítőleg sem! Új nyelvet bármilyen nyelven tudsz tanulni, ha megérted a nyelvkönyvet az adott nyelven. És a nyelvkönyvek nem jelentenek valami magas szintet, általában B1-B2 szintű nyelvtudással simán meg lehet érteni.
2021. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!