Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi lenne az angol megfelelője,...

Mi lenne az angol megfelelője, ha azt akarnám mondani hogy "krva nagy"?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
"Big! Úr Isten very big!"
2022. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

2# már hogyne lehetne összevonni! Az nem az igeidőtől függ, csak formális nyelvezetben nincs összevonás.


A big ass az jó, de gyakran fucking bigeznek is.

2022. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 DaveKissHUN válasza:

Még egy dal is van róla...

Úristen Very Big😅

2022. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 gráner andrás ***** válasza:
0%
/ very big / az angol nem tudja másképpen kimondani. Csak szóltam! TENGERPICI 2022.05.22.
2022. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Travis83 válasza:
A pontos megfelelője: fucking big.
2022. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14-es, a 12-es vagyok, ez hülyeség, rengeteg módon "ki tudja mondani" (amúgy a "ki" felesleges, mert nem kiejtésbeli dolog).

big ass something, fucking big, crazy / effin xx (xx helyére bármi, ami a "nagy" szó megfelelője angolban, akár a következők is, amik önmagukban is erősen hangsúlyozottak:) gigantic, huge, enormous, colossal, humongous, massive - mert nem muszáj ám a káromkodást beletenni, hogy megfelelő hangsúlyt kapjon, amit anyanyelvi beszélő is használna, ezt a kényszerességet el kéne engedni mindkét irányban, rengeteg szar fordítás született már, mert beleerőltették, holott elhagyható. Fordító vagyok, emellett nyelvész, a fentiekből bármelyiket használd tetszés szerint és a kellő nyomatékotfogja kifejezni. Ha ragaszkodsz a káromkodáshoz, arra is van több opció.

2022. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!